Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 listopada 2022, 12:50

autor: Zuzanna "ZuzoliK" Domeradzka

Dziś next-genowy Wiedźmin 3 ukaże nam się w pełnej krasie [Aktualizacja]

Już dziś zobaczymy, jak prezentuje się Wiedźmin 3 na konsolach obecnej generacji. CD Projekt Red zorganizuje specjalny stream.

Źrodło fot. store.steampowered.com
i

Pokaz next-genowego Wiedźmina 3 już dziś. Na co liczą gracze? Dowiecie się tego z tej wiadomości. Swoje trzy grosze wczoraj i dziś dorzucili także użytkownicy Reddita – oczekują oni m.in. bardziej szczegółowej grafiki i klimatycznych zmian w efektach pogodowych.

Premiera nowego wydania Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S nastąpi już całkiem niedługo, bo 14 grudnia. Jeśli jesteście ciekawi, jak będzie wyglądał Geralt odświeżony dzięki aktualizacji, możecie obejrzeć jutrzejszą transmisję na żywo. Odbędzie się ona o godzinie 18:00 polskiego czasu na oficjalnym kanale CD Projektu na Twitchu.

Niestety twórcy gry nie podali, jak długo trwać będzie pokaz ani jak dużo rozgrywki na nim zobaczymy.

Dziś next-genowy Wiedźmin 3 ukaże nam się w pełnej krasie [Aktualizacja] - ilustracja #1
Źródło: Twitter, @witchergame.

Owa aktualizacja będzie oferowała m.in. ray tracing w czasie rzeczywistym, krótsze czasy ładowania czy zintegrowany szeroki wybór modów stworzonych przez społeczność. Poza tym do Wiedźmina 3 trafić mają darmowe DLC inspirowane serialem od Netflixa (m.in. nowe miecze i zbroje).

Nowe wydanie Dzikiego Gonu będzie dostępne za darmo dla wszystkich, którzy zakupili grę na PC, PlayStation 4 lub Xboxie One. Ponadto wydana ma zostać Edycja Kompletna tytułu dedykowana na PS5 i Xboxy Series X/S. Zawierać ona będzie wszystkie powyższe ulepszenia, darmowe DLC, a także dodatki Serca z kamienia oraz Krew i wino. Posiadacze gry na poprzednią generację konsol (i Nintendo Switcha) nie muszą się jednak obawiać – cała nowa zawartość będzie w późniejszym czasie dostępna również dla nich.

  1. Wiedźmin - oficjalna strona serii