Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 23 listopada 2022, 12:11

iPhone 12 w okazyjnej cenie na Black Week w Allegro

Promocyjne oferty trzeciego dnia Black Week na Allegro pozwalają kupić w dobrych cenach m.in. iPhone/a 12 i ekspres automatyczny Krups Essential.

Źrodło fot. Allegro.pl
i

Jesteśmy w samym środku Black Week – co tym razem możemy kupić z okazji święta promocji na Allegro? Tym razem uwagi nie zwraca już sprzęt dla graczy, a urządzenia innego rodzaju. Pierwszym z nich jest smartfon iPhone 12, a drugim ekspres automatyczny Krups Essential. Przypominamy, że liczba egzemplarzy objętych promocją jest ograniczona – warto pospieszyć się z zakupem, nim skończy się dostępność produktów w dobrej cenie.

Black Week na stronie Allegro

iPhone 12

Apple to nie tylko prestiż – te urządzenia po prostu świetnie sprawdzają się w codziennych zadaniach. iPhone 12 w obecnej cenie musi więc wzbudzić zainteresowanie, gdyż to nie lada okazja dla osób, które chciałyby zmienić swojego smartfona na nowszy i wydajniejszy model. Urządzenie dysponuje m.in. 64 GB pamięci wewnętrznej, 4 GB RAM-u, autorskim procesorem Apple 14 Bionic oraz wyświetlaczem OLED o przekątnej 6,1 cala.

iPhone 12 za 3099 zł

Ekspres automatyczny Krups Essential

Kawa to dla wielu osób niemal życiodajny napój. Jak inaczej rozpocząć dzień, niż z odpowiednią dawką kofeiny podanej w smakowity sposób, czyli w formie latte, cappuccino czy innej? Do tego potrzeba jednak albo odpowiedniego sprzętu, albo kawiarni – w innym razie pozostaje kawa bardziej zwyczajna. Dla osób poszukujących urządzenia, dzięki któremu kawowe poranki staną się jeszcze bardziej aromatyczne, polecamy ekspres automatyczny Krups Essential.

Ekspres automatyczny Krups Essential EA8108 za 999 zł

Inne oferty z okazji Black Week na stronie Allegro

  1. Dysk wewnętrzny SSD Goodram 512 GB za 129 zł;
  2. Robot sprzątający iRobot Roomba i3+ za 1449 zł;
  3. Telewizor LG 55” za 1599 zł;
  4. Tablet CUBOT Tab 10 za 649 zł;
  5. Odkurzacz pionowy Dreame T20 Pro za 1099 zł;
  6. Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 za 829 zł.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Krzysztof Lewandowski

Krzysztof Lewandowski

Pisanie w sieci zaczął na portalu GameExe.pl w wieku 14 lat. Najpierw recenzował książki, ale na tym nie poprzestał i na różnych portalach internetowych oceniał gry, filmy, seriale czy komiksy. Zainteresowania pchnęły go na studia – dziennikarstwo i filologię polską realizowane na UKSW i UW. Tam napisał m.in. pracę dyplomową poświęconą współczesnej roli czarno-białego kina. W GOL-u pracuje od sierpnia 2021 r. Pisze newsy i artykuły oraz recenzje gier, filmów i seriali. Najbardziej podobają mu się motywy surrealistyczne i nieliniowe RPG-i, a jego ulubionym dziełem pozostaje „Rękopis znaleziony w Saragossie" Jana Potockiego. Jest autorem artykułu naukowego „Dynamika internetu a zachowania językowe" opublikowanego w książce „Relacje w cyberprzestrzeni”. Współtworzył słownik nazw miejscowych warszawskiej dzielnicy Wawer. Próbował sił z wierszami, ale w przyszłości wolałby napisać powieść z baśniowymi elementami i na epicką skalę.

więcej