Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 23 listopada 2022, 13:23

O takich cenach słuchawek dawno nie słyszałeś! Mega promocje na Black Weeks w RTV Euro AGD

W finale Black Weeks możemy nabyć słuchawki w doskonałej cenie. Ten sprzęt w niektórych przypadkach został przeceniony nawet o połowę.

Źrodło fot. Corsair
i

W sklepie internetowym RTV Euro AGD już od dłuższego czasu trwa akcja Black Weeks. Święto promocji rozciągnęło się na kilka tygodni, a teraz jesteśmy świadkami finałowego etapu wydarzenia. Z tej okazji w promocji znajdziemy słuchawki różnych producentów – obniżki sięgają nawet połowy ceny.

Finał Black Weeks w RTV Euro AGD

Słuchawki Corsair VIRTUOSO RGB WIRELESS SE High-Fidelity Gaming Headset

Słuchawki firmy Corsair to lekka, bezprzewodowa konstrukcja, która pozwala na korzystanie nawet przez 20 godzin na jednym ładowaniu. Wysoka jakość dźwięku, komfort słuchania dzięki nausznikom z pianki dostosowującej się do kształtu ucha właściciela czy funkcja usypiania i wybudzania sprawiają, że to naprawdę interesujący sprzęt. Aktualnie tańszy o połowę.

Słuchawki Corsair VIRTUOSO RGB WIRELESS SE High-Fidelity Gaming Headset za 399 zł

Słuchawki Corsair HS70 PRO Wireless Gaming Headset

Powyższy produkt to bezprzewodowe nauszne słuchawki. Mogą one zostać podłączone do komputera, laptopa czy konsol PlayStation 4 i 5. To doskonały gadżet dla gracza, który chce zintensyfikować wrażenia foniczne i tym samym zwiększyć immersję podczas przeżywania przygód w Wiedźminie 3 czy meczów w Counter-Strike’u. Cena jest w tej chwili niższa o 52% względem regularnej.

Słuchawki Corsair HS70 PRO Wireless Gaming Headset za 199,99 zł

Inne oferty na słuchawki w RTV Euro AGD

  1. Słuchawki Corsair HS70 Bluetooth – 199 zł (52% taniej!);
  2. Słuchawki SteelSeries Arctis 9 za 589 zł;
  3. Słuchawki Trust Quasar za 39,99 zł (38% taniej!);
  4. Słuchawki Krux Knockz za 59,99 zł (48% taniej!);
  5. Słuchawki Roccat Syva High Performance za 34,99 zł (50% taniej!);
  6. Słuchawki JBL Vibe 200TWS za 199 zł.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Krzysztof Lewandowski

Krzysztof Lewandowski

Pisanie w sieci zaczął na portalu GameExe.pl w wieku 14 lat. Najpierw recenzował książki, ale na tym nie poprzestał i na różnych portalach internetowych oceniał gry, filmy, seriale czy komiksy. Zainteresowania pchnęły go na studia – dziennikarstwo i filologię polską realizowane na UKSW i UW. Tam napisał m.in. pracę dyplomową poświęconą współczesnej roli czarno-białego kina. W GOL-u pracuje od sierpnia 2021 r. Pisze newsy i artykuły oraz recenzje gier, filmów i seriali. Najbardziej podobają mu się motywy surrealistyczne i nieliniowe RPG-i, a jego ulubionym dziełem pozostaje „Rękopis znaleziony w Saragossie" Jana Potockiego. Jest autorem artykułu naukowego „Dynamika internetu a zachowania językowe" opublikowanego w książce „Relacje w cyberprzestrzeni”. Współtworzył słownik nazw miejscowych warszawskiej dzielnicy Wawer. Próbował sił z wierszami, ale w przyszłości wolałby napisać powieść z baśniowymi elementami i na epicką skalę.

więcej