Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lipca 2015, 20:20

autor: shav

Wiedźmin 3: Dziki Gon – dodatki będą niemal tak długie, jak poprzednia część gry

Konrad Tomaszkiewicz ze studia CD Projekt RED ujawnił, że przejście dodatków do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon zajmie około 30 godzin. Tyle czasu zajmowało przejście poprzedniej części serii.

W dodatkach do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon raczej nie będziemy narzekać na nudę - Wiedźmin 3: Dziki Gon – dodatki będą niemal tak długie, jak poprzednia część gry - wiadomość - 2015-07-10
W dodatkach do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon raczej nie będziemy narzekać na nudę

Wszystko wskazuje na to, że płatne dodatki do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, czyli Serca z Kamienia oraz Wino i Krew, zapewnią graczom wiele godzin zabawy. Już w kwietniu informowaliśmy o przewidywanym czasie gry, a dziś zostało to potwierdzone przez Konrada Tomaszkiewicza, ze studia CD Projekt RED, który ujawnił w rozmowie z serwisem Gamereactor, że ukończenie obu rozszerzeń będzie wymagało od graczy w sumie mniej więcej 30 godzin. Czas ten porównywalny jest do długości poprzedniej gry o Geralcie, czyli Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

Sam Wiedźmin 3: Dziki Gon to także niezwykle obszerna produkcja, oferująca mnóstwo rzeczy do roboty. Ukończenie głównego wątku fabularnego to około 40-50 godzin, zaś odnalezienie wszystkich sekretów oraz wykonanie każdego zadania pobocznego wymaga poświęcenia ponad trzy razy więcej czasu. Dodatkowo, deweloperzy regularnie dorzucają do gry dodatkową zawartość w formie bezpłatnych pakietów DLC z nowymi zadaniami oraz elementami wyposażenia.

Pierwszy z dodatków, zatytułowany Serca z Kamienia, ma trafić do graczy jesienią tego roku. Na Wino i Krew przyjdzie nam poczekać do roku 2016.