Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Western Digital Press Release" 23 kwietnia 2013, 22:51

WD sponsorem głównym polskiej organizacji sportów elektronicznych MaxFloPlaY

WD to światowy lider w branży pamięci masowych, w tym wysokowydajnych dysków twardych, najbezpieczniejszych rozwiązań do archiwizacji danych, produktów sieciowych, a także odtwarzaczy multimedialnych i oprogramowania.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Pierwsze trzy miesiące 2013 roku okazały się być niezwykle udane dla jednej z najlepszych organizacji e-sportowych w Polsce, MaxFloPlaY. Obok sukcesów sportowych zawodników, udało się również zdobyć wielu partnerów, którzy aktywnie wspierają organizację. W ubiegły weekend MaxFloPlaY wykonało kolejny milowy krok w rozwoju, ogłaszając nowego sponsora głównego - firmę WD.

WD to światowy lider w branży pamięci masowych, w tym wysokowydajnych dysków twardych, najbezpieczniejszych rozwiązań do archiwizacji danych, produktów sieciowych, a także odtwarzaczy multimedialnych i oprogramowania. Produkty i rozwiązania marki WD pozwalają użytkownikom na całym świecie łatwo zapisywać, przechowywać, chronić i dzielić się ich cyfrową treścią na różnorodnych urządzeniach. W ciągu ponad 40 lat stabilnej obecności na rynku producentowi udało się zdobyć setki tysięcy zadowolonych klientów, którzy zapewne ani przez chwilę nie stracili zaufania do produktów sygnowanych inicjałami WD.

Wiążąc się z MaxFloPlaY firma WD postanowiła zaznaczyć swoją obecność w środowisku polskich graczy, dla których projektuje swoje najwydajniejsze i najcichsze napędy. Mamy nadzieję, że nasza współpraca przyniesie korzyści nie tylko nam, ale poprawi również sytuację na rodzimej scenie sportów elektronicznych.