Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lipca 2013, 13:40

autor: qjin

Watch Dogs w polskiej kinowej wersji językowej

Dowiedzieliśmy się, że Watch Dogs, nadchodzący sandbox firmy Ubisoft, pojawi się w naszym kraju w polskiej kinowej wersji językowej na wszystkich zapowiedzianych platformach sprzętowych. Gra ukaże się 22 listopada 2013 roku.

Watch Dogs z polskimi napisami – chyba nie jest to żadna niespodzianka - Watch Dogs w polskiej kinowej wersji językowej - wiadomość - 2013-07-10
Watch Dogs z polskimi napisami – chyba nie jest to żadna niespodzianka

W rozmowie z serwisem Eurogamer rodzimy oddział firmy Ubisoft ujawnił, że Watch Dogs, jedna z najbardziej oczekiwanych gier akcji tego roku, zadebiutuje w angielskiej wersji językowej z polskimi napisami na PC oraz konsolach PlayStation 3 i 4, Xbox 360 i One, a także Wii U.

Świat Watch Dogs będzie wypełniony technologicznymi gadżetami - Watch Dogs w polskiej kinowej wersji językowej - wiadomość - 2013-07-10
Świat Watch Dogs będzie wypełniony technologicznymi gadżetami

Watch Dogs zapowiada się na oryginalną produkcję z otwartym światem, w której zagramy niejakim Aidenem Pearce’em, bohaterem specjalizującym się w hakowaniu najróżniejszych systemów elektronicznych. Gra ma ujmować nie tylko możliwościami, o których przeczytacie dokładnie w naszych wrażeniach z pokazu na targach E3, ale również zachwycać ciekawym podejściem do rozgrywki wieloosobowej czy świetną szatą graficzną, szczególnie na PC oraz konsolach nowej generacji. Ta pierwsza edycja będzie wspierać najnowsze dobrodziejstwa firmy Nvidia, dzięki którym Chicago, miasto, w którym zostanie osadzona akcja tytułu, ma być jeszcze ładniejsze. Jakość oprawy wizualnej możecie wstępnie ocenić po przejrzeniu naszej galerii obrazków i filmów.

Watch Dogs w wersji na komputery osobiste oraz konsole obecnej generacji trafi na półki sklepowe 22 listopada 2013 roku. Z kolei przyszli posiadacze PlayStation 4 i Xboksa One otrzymają grę po ich debiucie, czyli przed końcem bieżącego roku. Graczy, którzy obawiali się, że pecetowa edycja zadebiutuje później, uspokajamy – firma Ubisoft potwierdziła, że premiera odbędzie się równocześnie z pozostałymi wydanami na sprzęt obecnej generacji.