Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 września 2013, 19:29

autor: Ender

Watch Dogs – nowy film z rozgrywki

Ubisoft przedstawił kolejny film z rozgrywki, pochodzący z gry Watch Dogs. Na kilkunastominutowym materiale możemy zobaczyć, jak w akcji prezentować będzie się tryb multiplayer, a także typowa sandobksowa zabawa, niezwiązana z główną osią fabularną tytułu.

Do listopadowej premiery Watch Dogs nie zostało już wiele czasu, tak więc Ubisoft regularnie przedstawia nowe materiały związane z tą wyczekiwaną przez wielu produkcją. Tym razem otrzymaliśmy prawie 15-minutowy klip wideo, wzbogacony komentarzem deweloperskim. Film pokazuje nam jak wyglądać może rozgrywka, kiedy nie wykonujemy misji fabularnych. Zobaczymy więc jak główny bohater, korzystając z baz policyjnych, poszukuje potencjalnych przestępców i ich ofiary, w jednej z gorszych dzielnic wirtualnego Chicago. Przekonamy się jak wygląda jazda samochodem, ucieczka przez policją oraz zakupy w sklepie z bronią. Nie zabraknie także sytuacji, w której protagonista włamuje się do jednej z wielu serwerowni systemu operacyjnego miasta, pozwalającego przejąc kontrolę nad zarządzaną przez niego infrastrukturą.

Równie ciekawy wydaje się sposób w jaki do rozgrywki singleplayer wpleciona została zabawa multiplayer, co zastało pokazane w ostatnich minutach filmu. W każdej chwili do naszej gry anonimowo i niespodziewanie może włamać się inny gracz, dokonując ataku hakerskiego. W takiej sytuacji będziemy próbować go wykryć, a potem złapać. Istnieje także możliwość dokonania kontrataku. Przeniesiemy się wówczas błyskawicznie do miasta agresora.

Watch Dogs ukaże się 22 listopada bieżącego roku. Tytuł trafi na komputery PC oraz konsole Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4 oraz Wii U. W naszym kraju gra ukaże się w polskiej kinowej wersji językowej.

  1. Widzieliśmy Watch Dogs - co zaoferuje nam mocny konkurent GTA V?
  2. Oficjalna strona gry Watch Dogs
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Watch Dogs

Watch Dogs