Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 listopada 2016, 10:38

autor: Góral

Watch Dogs 2 zadebiutowało na konsolach PlayStation 4 i Xbox One

Dziś debiutuje gra Watch Dogs 2 w wersji na konsole Xbox One i PlayStation 4. Produkcja zebrała sporo ciepłych opinii, a za dwa tygodnie ukaże się na komputerach osobistych.

Od dziś w sklepach na całym świecie, w tym także w Polsce, możecie nabyć najnowszą grę firmy Ubisoft – Watch Dogs 2. Produkcja zadebiutowała na konsolach Xbox One i PlayStation 4 w polskiej wersji językowej (napisy) i nabędziecie ją u rodzimych sprzedawców w cenach zaczynających się od około 235 zł za podstawową wersję. Na rynek trafiło też bogatsze wydanie zawierające przepustkę sezonową oraz edycja San Francisco z figurką Marcusa oraz kilkoma innymi gadżetami. W obu przypadkach musicie liczyć się z wydatkiem przekraczającym 300 zł (w przypadku drugiej z wymienionych około 370 zł). Obecnie Watch Dogs 2 nie jest jeszcze dostępne na PC-tach, ale sytuacja dość szybko ulegnie zmianie, gdyż tytuł zadebiutuje na komputerach 29 listopada.

Watch Dogs 2 ma zdecydowanie luźniejszy klimat niż część pierwsza. - Watch Dogs 2 zadebiutowało na konsolach PlayStation 4 i Xbox One - wiadomość - 2016-11-16
Watch Dogs 2 ma zdecydowanie luźniejszy klimat niż część pierwsza.

Produkcja doczekała się wczoraj recenzji w większości branżowych mediów, które ciepło przyjęły przygody Marcusa Hollowaya i jego ekipy z organizacji DedSec. Chwalona jest przede wszystkim rozbudowana rozgrywka, dająca więcej możliwości niż w pierwszej odsłonie serii. W grze nie brakuje nawiązań do popkultury, dopracowany świat oferuje wiele atrakcji, a jego eksploracja sprawia frajdę. Zarzuty kierowane są głównie w stronę mało porywającej warstwy fabularnej. Fani sandboksów z pewnością powinni mieć więc Watch Dogs 2 na uwadze.

Ciekawostka – podczas jednej z misji w Watch Dogs 2 musimy wykraść… zwiastun nowej gry sci-fi firmy Ubisoft z jej bazy danych. Krótki materiał wideo z tego zadania możecie obejrzeć w tym miejscu, ale obecnie nie wiemy czy francuski gigant faktycznie pracuje nad taką produkcją, czy tylko bawi się z fanami.

W Watch Dogs 2 wcielamy się w hakera Marcusa Hollowaya, który zamierza zniszczyć system ctOS wykorzystywany przez złych ludzi w San Francisco do manipulowania, śledzenia i kontrolowania społeczeństwa. W zadaniu tym pomogą mu członkowie ekipy DedSec oraz szereg umiejętności i gadżetów, którymi dysponuje główny bohater najnowszej gry Ubisoftu.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Watch Dogs 2

Watch Dogs 2