Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 października 2015, 13:15

autor: Michał "Meehow" Jodłowski

Wasteland 2: Director’s Cut debiutuje na pecetach

Ubiegłoroczny Wasteland 2 zadebiutował dzisiaj w wersji rozszerzonej na komputerach osobistych z systemami Windows, Mac OS i Linux. Posiadacze oryginalnej edycji tego postapokaliptycznego RPG-a mogą dokonać darmowej aktualizacji.

Jeden z głośniejszych ubiegłorocznych projektów kickstarterowych, Wasteland 2, jest od dzisiaj dostępny w rozszerzonej edycji Director’s Cut na komputerach osobistych z systemami operacyjnymi Windows, Mac OS oraz Linux. Co najistotniejsze, gracze, którzy zakupili oryginalną wersję drugiego Wastelanda, mogą dokonać całkowicie bezpłatnej aktualizacji, uzyskując tym samym wszystkie korzyści płynące z posiadania wydania reżyserskiego. O części zmian względem „podstawki”, m.in. systemie perków i precyzyjnych strzałów, pisaliśmy w ubiegłym tygodniu w Serwisie Informacyjnym. Fani postapokaliptycznych klimatów chcący sprawdzić, co zmieniło się na amerykańskich pustkowiach, mogą już pobierać Wasteland 2: Director’s Cut z platform GOG.com oraz Steam; jest to wszak znakomita okazja, aby rozgrzać się przez nadchodzącym wielkimi krokami Falloutem 4 i umilić sobie dłużący się (niecały) miesiąc pozostały do jego premiery.

Na koniec warto przypomnieć, że za trzy dni, tj. 16 października (piątek), posiadacze konsol PlayStation 4 i Xbox One również będą mogli zagrać w Wasteland 2: Director’s Cut.