Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 grudnia 2013, 10:00

autor: Sarge

Wasteland 2 - beta testy gry rozpoczną się w przyszłym tygodniu

W przyszłym tygodniu rozpoczną się beta testy gry Wasteland 2, dostępne m.in. dla osób, które w trakcie kickstarterowej zbiórki pieniędzy na produkcję tego tytułu wydały przynajmniej 55 dolarów. Alternatywą jest wykupienie dostępu do bety za dodatkowe 20 dolarów.

Studio inXile Entertainment poinformowało na Kickstarterze, że beta testy gry Wasteland 2 rozpoczną się w przyszłym tygodniu. Oprócz tego przypomniano, że do czasu wystartowania bety jest jeszcze czas na wykupienie pewnych dodatków, których nie objęła Wasza wcześniejsza wpłata na Kickstarterze (o ile braliście udział w zbiórce).

Niedawno zapowiadano, że beta testy Wasteland 2 odbędą się najpóźniej w połowie grudnia bieżącego roku i najwyraźniej uda się tej obietnicy dotrzymać. Twórcy zapewniają bowiem o przyszłotygodniowym starcie. Oznacza to, że do udostępnienia bety dojdzie najpóźniej 15 grudnia, a zapewne twórcy zdecydują się na jej wcześniejsze wypuszczenie.

Od przyszłego tygodnia wybrane osoby będą testować grę Wasteland 2 w wersji beta - Wasteland 2 - beta testy gry rozpoczną się w przyszłym tygodniu - wiadomość - 2013-12-06
Od przyszłego tygodnia wybrane osoby będą testować grę Wasteland 2 w wersji beta

Przypomnijmy, że betę sprawdzą osoby, które przekazały twórcom co najmniej 55 dolarów w trakcie zbiórki na Kickstarterze i posiadają darmowe konto na Steamie. Alternatywą jest zapewnienie sobie takiej możliwości w cyfrowym sklepie Wasteland 2. Osoby biorące wcześniej udział w kickstarterowej akcji mogą tutaj za dodatkowe pieniądze wykupić nie tylko dostęp do bety (za 20 dolarów), ale też do ścieżki dźwiękowej, pudełkowej wersji gry czy jej kolekcjonerskiej edycji. Oferta sklepu będzie dostępna do dnia rozpoczęcia beta testów w przyszłym tygodniu.

Wasteland 2 to kontynuacja postapokaliptycznej gry RPG z 1988 roku. Sequel autorstwa studia inXile Entertainment powinien ukazać się na PC w przyszłym roku i będzie dostępny m.in. w polskiej wersji językowej. Wasteland 2 to jeden z projektów ufundowanych w serwisie Kickstarter – gracze przekazali twórcom w sumie ponad 3 miliony dolarów.