Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 grudnia 2013, 09:31

autor: Góral

War of the Vikings z darmowym weekendem na Steamie

Firma Paradox Interactive, wydawca War of the Vikings, udostępniła nadchodzącą grę akcji w ramach darmowego weekendu na Steamie. Dodatkowo opublikowano nowy zwiastun.

W War of the Vikings przez weekend można grać za darmo. - War of the Vikings z darmowym weekendem na Steamie - wiadomość - 2013-12-06
W War of the Vikings przez weekend można grać za darmo.
War of the Vikings w skrócie:
  • Kontynuacja sieciowej gry akcji War of the Roses
  • Tytuł dostępny w ramach wcześniejszego dostępu w sklepie Steam
  • Do 8 grudnia można bawić się za darmo

W tym tygodniu darmowym weekendem w sklepie Steam objęto grę War of the Vikings. Tytuł powinien już widnieć w bibliotece każdego zarejestrowanego użytkownika usługi firmy Valve. Produkcja dostępna jest bez żadnych opłat do 8 grudnia.

Osoby, które zdecydują się pobrać nowy tytuł studia Fatshark, przetestują między innymi tryb Conquest, który został wprowadzony wraz z ostatnią aktualizacją. W tym miejscu warto nadmienić, że obecnie projekt znajduje się w fazie beta testów i można go nabyć w ramach Steam Early Access za kwotę 18,99 euro (około 80 zł). Dostępne są również droższe edycje, w tym Valhalla za 134,99 euro, zawierająca między innymi cyfrową wersję albumu z grafikami, ścieżkę dźwiękową czy też dostęp do nadchodzących dodatków.

Przy okazji warto wspomnieć o nowym zwiastunie gry, na którym można obejrzeć brutalne wykończenia przeciwników w zwolnionym tempie.

War of the Vikings to kontynuacja sieciowej gry akcji War of the Roses, zapowiedziana w sierpniu bieżącego roku. W produkcji wcielamy się w wojownika Sasów lub Wikingów, biorącego udział w bitwach przeznaczonych dla maksymalnie 64 graczy. Tytuł ukaże się w pełnej wersji w przyszłym roku, wyłącznie na komputerach PC.

War of the Vikings z darmowym weekendem na Steamie - ilustracja #2Jednocześnie zachęcamy wszystkich do sprawdzenia szalonej produkcji wyścigowej Sonic & Sega All-Stars Racing Transformed, gdyż tytuł ten również dostępny jest za darmo do 8 grudnia. Dodatkowo objęto go promocją, dzięki czemu można wejść w jego posiadanie na stałe za 4,99 euro (około 21 zł).