Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 13 października 2004, 18:26

Warsaw Game Show coraz bliżej...

Do Warsaw Game Show pozostało już tylko 10 dni. Czas zatem podsumować najważniejsze wydarzenia i fakty związane z tym wydarzeniem.

Do Warsaw Game Show pozostało już tylko 10 dni. Czas zatem podsumować najważniejsze wydarzenia i fakty związane z tym wydarzeniem. Impreza odbędzie się w dniach 23-24 października 2004 w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. (Dla porządku dodam również, że będzie ona otwarta w godzinach od 9.00 do 20.00). Miło mi również poinformować, że GRY-OnLine sprawują patronat medialny nad tą imprezą.

W programie imprezy przewidziano szereg turniejów indywidualnych i drużynowych.

Do dyspozycji uczestników będzie 150 komputerów firmy Vobis wyposażonych w procesory

Intel® Pentium® 4 z technologią HT oraz 50 konsol. Collin Mcrae Rally 2005, Star Wars Battlefront, Doom 3, Call of Duty: United Offensive, Warcarft 3 The Frozen Throne, Starcraft Broodwar, Painkiller to tytuły gier, w których będzie można się wykazać.

Podczas Targów odbędą się oficjalne, polskie eliminacje do rozgrywek FIFA Interactive World Cup w grę FIFA 2005, których trzech zwycięzców pojedzie do Berlina na rozgrywki europejskie. Po szersze informacje zapraszam do jednej z niedawno opublikowanych na naszych łamach oficjalnych informacji prasowych Electronic Arts Polska.

Uczestnicy zabawy wezmą udział w polskiej premierze konsoli XBOX™. Dla wielbicieli gier konsolowych przygotowano także turnieje w Dead or Alive 3, Midtown Madness 3 na kosolach XBOX oraz Soul Calibur 2 i Mario Cart Double Dash na Nintendo Game Cube. Szczegóły na temat polskiej premiery konsoli XBOX™ znajdziecie w jednym z naszych wcześniejszych newsów.

Na zwycięzców turniejów czekają super odjazdowe nagrody, m.in.: procesory Intel® Pentium® 4 z technologią HT, konsole X-BOX, karty graficzne Nvidia GeForce serii 6, dyski twarde Western Digital Raptor i wiele gier komputerowych.

Pokazy ekstremalnego komputera dla graczy wyposażonego w procesor Intel® Pentium® 4 Extreme Edition to tylko deser do tego, co zgotuje nam Intel. Firma zaprezentuje w pełni funkcjonalny cyfrowy dom, w którym zgromadzone na komputerze zdjęcia, filmy i muzyka dostępne są w dowolnym pomieszczeniu, w którym dysponujemy telewizorem (bez użycia kabli). Na Targach będzie można zobaczyć w akcji najnowocześniejsze komputery, które ani wyglądem ani funkcjonalnością nie przypominają naszych starych dobrych PC-tów.

Atmosferę wszystkich punktów programu podgrzewać będzie muzyka na żywo - dj Alex, Dj Twister, DJ Spox, pokazy breakdance, MC Duże P i specjalne efekty wizualne – 4 ogromne ekrany podwieszone pod sufitem.

Tym samym – jeżeli nie macie żadnych planów na weekend 23-24 października - Warsaw Game Show wydaje się więcej niż ciekawą alternatywą…

Zapraszam Was również do odwiedzenia oficjalnej strony Warsaw Game Show.