Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lipca 2014, 10:13

autor: Góral

Warhammer 40K: Eternal Crusade zostanie wydane przez Square Enix

Zapowiedziane w zeszłym roku MMORPG Warhammer 40K: Eternal Crusade od studia Behaviour Interactive (twórcy m.in. serii Naughty Bear) zostanie wydane przez firmę Square Enix. Projekt ukaże się pod koniec 2015 roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach PC.

W zeszłym miesiącu, w szaleństwie związanym z targami E3, umknęła nam informacja dotycząca gry MMORPG Warhammer 40K: Eternal Crusade. Okazało się bowiem, że zapowiedziany w 2013 roku projekt studia Behaviour Interactive zostanie wydany przez firmę Square Enix na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC. To jednak nie koniec informacji, gdyż serwis IGN opublikował kilka dni temu powyższe nagranie z rozgrywką pochodzącą z wersji pre-alpha, na którym możemy obejrzeć walkę oraz wykorzystanie pojazdów, które zagoszczą w nowym MMO. Należy jednak pamiętać, że premiera Warhammera 40K: Eternal Crusade została zaplanowana na koniec 2015 roku, więc do tego czasu może się jeszcze sporo zmienić.

Warto również przypomnieć, że od kilkunastu dni w sprzedaży znajdują się Founder’s Packi, czyli zestawy różnych bonusów (m.in. rezerwacja imienia, unikatowe tytuły, itd.), zapewniające także wcześniejszy dostęp do gry.

Warhammer 40K: Eternal Crusade zostanie wydane przez Square Enix - ilustracja #2 Warhammer 40K: Eternal Crusade to zręcznościowa gra MMORPG tworzona przez zespół Behaviour Interactive, znany z takich produkcji jak Naughty Bear: Panic in Paradise czy też tytułów tworzonych na podstawie znanych licencji, w tym Kung Fu Panda oraz Epoka Lodowcowa.

Nowy projekt od innych MMO ma się odróżniać nie tylko klimatem (w końcu to Warhammer 40,000), ale także modelem biznesowym. Twórcy zaoferują dwa rozwiązania – zwolennicy Kosmicznych Marines zapłacą za grę raz i będą bawić się bez żadnych ograniczeń, a osoby wielbiące orków otrzymają produkt oparty na systemie free-to-play.