Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 4 lutego 2016, 17:35

Warhammer 40 000: Dawn of War II - Wydanie kompletne i inne nowości wkrótce w serii Premium Games

Sid Meier’s Civilization V: Wydanie kompletne, Warhammer 40 000: Dawn of War II – Wydanie kompletne, Company of Heroes 2 Edycja Platynowa, Obcy: Izolacja.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

CENEGA z przyjemnością informuje, że w tym miesiącu Premium Games wzbogaci się o nowe tytuły. 19 lutego w serii ukażą się gry: Sid Meier’s Civilization V: Wydanie kompletne oraz Warhammer 40 000: Dawn of War II – Wydanie kompletne. Tydzień później, 26 lutego, do oferty serii dołączy gra Company of Heroes 2 Edycja Platynowa. Wkrótce seria zostanie także wzbogacona o grę Obcy: Izolacja.

Warhammer 40 000: Dawn of War II - Wydanie kompletne i inne nowości wkrótce w serii Premium Games - ilustracja #1

Sid Meier’s Civilization V: Wydanie kompletne – to wyjątkowy zbiór wszystkich pakietów DLC oraz dwóch dużych rozszerzeń do wielokrotnie nagradzanej gry strategicznej, Sid Meier’s Civilization V. Gracz ma możliwość pokierowania aż 43 postaciami historycznymi. Dodatek Bogowie i Królowie pozwala graczom m.in. założyć pierwszy Panteon Bogów i krzewić wiarę w świecie, jak również wysyłać szpiegów do innych miast, by zawierać sojusze i kraść technologie. Z kolei dodatek Nowy wspaniały świat wprowadza do gry polskie akcenty: postać króla Kazimierza III Wielkiego oraz legendarną polską jazdę – husarię!

W grze Warhammer 40 000: Dawn of War II – Wydanie Kompletne poprowadzisz i będziesz rozwijać jednostki kosmicznych marines w epickiej wojnie o przyszłość starożytnych ras. Wydanie kompletne tej strategii czasu rzeczywistego (RTS) osadzonej w kultowym uniwersum Warhammera 40 000 zawiera pełną wersję gry oraz rozszerzenia: Retribution i Chaos Rising, a także dodatkowo: 18 pakietów DLC i 4 pakiety wyposażenia.

Company of Heroes 2 Edycja Platynowa przenosi gracza na zaśnieżony front wschodni. Jest rok 1941, Niemcy rozpoczynają operację „Barbarossa”, której celem jest podbicie Związku Radzieckiego. Wcielasz się w dowódcę wojsk radzieckich. Doświadcz z bliska niezwykłej brutalności wojny dzięki dynamicznemu, taktycznemu systemowi walki (Dynamic Battle Tactics). Edycja Platynowa poza pełną wersją gry zawiera dodatki: Armie frontu zachodniego, Ofensywa w Ardenach i Wojska brytyjskie, a także dodatkowy kod do gry dla znajomego.

Obcy: Izolacja to gra akcji tocząca się w atmosferze ciągłego strachu i śmiertelnego zagrożenia ze strony tytułowego ksenomorfa. Piętnaście lat po wydarzeniach z filmu Obcy: ósmy pasażer Nostromo Ridleya Scotta, córka Ellen Ripley – Amanda – toczy desperacką walkę o przetrwanie w trakcie misji poznania prawdy o zniknięciu matki. Słaba i nieprzygotowana bohaterka zmuszona jest szukać zasobów, improwizować i używać własnego sprytu, aby nie tylko odnieść sukces w misji, ale po prostu przeżyć.