Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Wargaming.net Press Release 25 września 2014, 12:17

Wargaming wzmacnia siłę ognia na polach bitew

Aktualizacja 9.3 przedstawia nowe czołgi lekkie, dodatki do trybu Twierdza oraz system kontroli niesportowych zachowań.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Wargaming informuje, że w dniu dzisiejszym na całym świecie dostępna jest aktualizacja 9.3 do World of Tanks. Znajdują się w niej m.in. nowe czołgi lekkie dla najwyższych poziomów, zasady fair play w grze oraz dwie nowe funkcjonalności do trybu Twierdza.

Imponujący zestaw ponad 300 maszyn dla 7 nacji został rozszerzony o kolejne czołgi. Amerykanie dostali T37 oraz M41 Walker Bulldog oraz T49. Niemieckie drzewko technologiczne wzmacnia Spahpanzer Ru 251, a rosyjskie poszerza się o dwie maszyny – LTTB oraz T-54 Lightweight. Gracze będą mogli odczuć większy komfort gry dzięki wprowadzeniu zasad promujących uczciwą rozgrywkę. Wprowadzono system kar dla zawodników, którzy są nieaktywni w bitwie lub opuszczają zabawę przed tym, jak ich czołg zostanie zniszczony. Pierwsze, duże uaktualnienie zalicza również niedawno wprowadzony tryb Twierdza. Przede wszystkim, od teraz każdy może spróbować zabawy w tym rodzaju rozgrywki bez konieczności bycia w klanie. Drugą nowością jest dodanie budynku o nazwie Departament Wojny, który pozwala w łatwy sposób wydawać instrukcje innym członkom własnej drużyny.Wraz z tymi nowościami w warstwie technologicznej został gruntownie przerobiony system destrukcji oraz znacznie poprawiono efekty graficzne. Wisienką na trocie jest również nowy wygląd garażu w grze.