Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 września 2014, 11:55

autor: Michał Jodłowski

Ryse: Son of Rome na PC ze wszystkimi DLC i bez mikrotransakcji

Pecetowa wersja gry Ryse: Son of Rome zadebiutuje na pecetach ze wszystkimi dotychczas wydanymi dodatkami DLC. Firma Crytek podzieliła się także screenshotami z menu ustawień graficznych, które oferują naprawdę przyzwoite możliwości dostosowania jakości oprawy graficznej.

Jak wynika z najnowszego wpisu na oficjalnym blogu firmy Crytek, Ryse: Son of Rome w wydaniu pecetowym będzie posiadał wszystkie dotychczas wydane dodatki DLC, dodające m.in. nowe mapy dla trybu wieloosobowego, dodatkowy tryb przetrwania (Survival Mode), a także kilka zestawów wyglądu dla głównego bohatera, Mariusa Titusa. Znikną też mikropłatności znane z wersji konsolowej. Deweloperzy podzielili się także screenshotami z menu ustawień graficznych gry, na których możemy zapoznać się z naprawdę przyzwoitą ilością rozmaitych opcji: od rozdzielczości ekranu (w tym 4K), przez jakość poszczególnych elementów oprawy graficznej, po supersampling czy temporal anti-aliasing. Warto również obejrzeć powyższy filmik przedstawiający wizualne różnice między wersją na komputery osobiste i konsole Xbox One.

Podstawowe opcje graficzne Ryse: Son of Rome

Zaawansowane opcje graficzne Ryse: Son of Rome

Pecetowe Ryse: Son of Rome zadebiutuje 10 października, zarówno w dystrybucji cyfrowej, jak i tradycyjnej. W Polsce tytuł zostanie wydany przez firmę Cenega, niestety jedynie w angielskiej wersji językowej. Gracze, którzy zamówią grę jeszcze przed premierą, otrzymają dodatkowo jej ścieżkę dźwiękową. Zamówienia przedpremierowego można dokonać m.in. w Sklepie GRY-OnLine. Już teraz zachęcamy do zapoznania się z wymaganiami sprzętowymi tej produkcji, a także do obejrzenia naszego własnego testu gry, który dostępny jest poniżej.