Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 października 2004, 17:41

autor: Speed

War Dogs pojawi się w pierwszej kolejności na PeCetach

W pierwszej połowie października studio Quicksilver Software, twórcy strategicznej gry turowej pt. Master of Orion III zaanonsowali nową pozycję. War Dogs, bo o tym tytule mowa, będzie wojenną grą taktyczną i trafi – jak dziś się dowiedzieliśmy – w pierwszej kolejności na komputery klasy PC.

W pierwszej połowie października studio Quicksilver Software, twórcy strategicznej gry turowej pt. Master of Orion III zaanonsowali nową pozycję. War Dogs, bo o tym tytule mowa, będzie wojenną grą taktyczną i trafi – jak dziś się dowiedzieliśmy – w pierwszej kolejności na komputery klasy PC. Producenci nie wykluczają w przyszłości powstania konwersji konsolowych, ale na jakie platformy konkretnie – tego jeszcze nie ustalono.

War Dogs pojawi się w pierwszej kolejności na PeCetach - ilustracja #1

War Dogs umożliwi graczowi kontrolę nad trzydziestoma żołnierzami jednocześnie. Produkt finalny zawierać będzie różne opcje i schematy, w tym m.in. wsparcie z powietrza i artylerię. Kampania w trybie dla jednej osoby przeprowadzi nas przez szereg skomplikowanych misji, w których od użytkownika wymagana będzie przede wszystkim umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji. Zaawansowana Sztuczna Inteligencja ma reagować odpowiednio na konkretne poczynania grającego, co sprawi, że zabawa w singleplayerze nabierze odpowiednich rumieńców. Ponadto opcja gry wieloosobowej doda całości odpowiedniego kolorytu.

War Dogs pojawi się w pierwszej kolejności na PeCetach - ilustracja #2

Omawiany tytuł na sklepowych półkach z grami komputerowymi najprawdopodobniej pojawi się dopiero w 2006 roku.