Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 sierpnia 2015, 10:36

autor: Góral

W Star Citizen można bawić się za darmo do 19 sierpnia

Studio Cloud Imperium Games rozpoczęło specjalną promocję, w ramach której za darmo można bawić się grą Star Citizen. Akcja potrwa do 19 sierpnia.

Kosmiczny symulator Star Citizen, jeden z najbardziej wyczekiwanych projektów przez graczy komputerowych, powstaje od dłuższego czasu. Blisko dwa lata temu udostępniono pierwszy fragment tytułu – Hangar Module. W czerwcu 2014 roku oddano w nasze ręce Arena Commander, zawierający moduł Dogfighting. Wkrótce ma się ukazać beta Star Marine (tryb FPS), ale wszystko to dedykowane jest osobom, które wsparły twórców finansowo. Dla niezdecydowanych graczy przygotowano natomiast specjalną promocję, w ramach której do 19 sierpnia można za darmo bawić się w module Arena Commander. By skorzystać z okazji wystarczy udać się w to miejsce, założyć lub zalogować się na istniejące konto oraz wprowadzić kod GAMESCOM2015.

Na podlinkowanej stronie napisano, że po aktywowaniu kupon ważny jest tylko do 14 sierpnia. Na forum produkcji ujawniono jednak, że akcja została przedłużona do 19 dnia tego samego miesiąca, więc macie jeszcze kilka dni na wypróbowanie nadchodzącego space-sima.

Darmowe loty w Star Citizen do 19 sierpnia. - Star Citizen można bawić się za darmo do 19 sierpnia - wiadomość - 2015-08-13
Darmowe loty w Star Citizen do 19 sierpnia.
Star Citizen w skrócie:
  • Gatunek: kosmiczny symulator
  • Deweloper: Cloud Imperium Games
  • Platformy sprzętowe: komputery PC
  • Data premiery: 2016 rok
  • Inne: do 19 sierpnia można bawić się grą za darmo

Do wypróbowania produkcji tworzonej przez ekipę Cloud Imperium Games mogą Was zachęcić materiały wideo zaprezentowane podczas niedawnych targów gamescom 2015. Deweloperzy ukazali m.in. jak wygląda zabawa w statkach wymagających kilkuosobowych załóg graczy.

Star Citizen powstaje z myślą o komputerach osobistych, jednak nie wiemy, kiedy na rynku zadebiutuje pełna wersja. Istnieje szansa, że tytuł pojawi się zgodnie z planem w przyszłym roku, aczkolwiek należy brać pod uwagę, że premiery kolejnych modułów praktycznie za każdym razem zaliczają opóźnienia, więc niewykluczone, że oficjalny debiut tytułu odbędzie się później.