Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 22 maja 2016, 16:56

W rozMMOwie o strategiach sieciowych, czyli gdy sztuczna inteligencja nie daje rady

Dziś w rozMMOowie, czyli cyklu w którym chodzi o Wasze opinie, pytamy o gry strategiczne: co odpalacie, gdy macie już dość sztucznej inteligencji?

Co robić, gdy SI już nam nie wystarcza - W rozMMOwie o strategiach sieciowych, czyli gdy sztuczna inteligencja nie daje rady - wiadomość - 2019-02-06
Co robić, gdy SI już nam nie wystarcza

Deweloperzy rozpieszczają ostatnio fanów gier strategicznych. Co chwilę debiutuje kolejna duża produkcja i zbiera bardzo pozytywne recenzje. XCOM 2, Battlefleet Gothic: Armada, Stellaris, za kilka dni wychodzi Total War: Warhammer, a pod koniec roku czeka nas jeszcze Civilization VI – żyć nie umierać! Ze strategiami jest jednak tylko jeden problem – prędzej czy później rozgryzamy mechanikę gry i sztuczna inteligencja przestaje być dla nas godnym partnerem. Bywa i tak, że już na początku nim nie jest, ale ten temat zostawmy.

Ciekawi nas co odpalacie, gdy macie już dość sztucznej inteligencji?

W rozMMOwie o strategiach sieciowych, czyli gdy sztuczna inteligencja nie daje rady - ilustracja #2

RozMMOwy to mini-cykl, w którym chodzi o Twoją opinię, czytelniku. W każdej części poruszamy aktualne tematy dotyczące wszelakich gier sieciowych, po to, aby usłyszeć o Waszych doświadczeniach i przeczytać Wasze opinie.