Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 maja 2016, 09:54

autor: Góral

W kolejnym dodatku do Fallout 4 trafimy do Nuka World?

Jeden z użytkowników forum Reddit doszukał się w plikach gry Fallout 4 wzmianki o kolejnym dodatku do tej popularnej produkcji. Według wyszperanych informacji, w DLC trafimy do Nuka World. Ponadto w planach studia Bethesda są jeszcze dwa rozszerzenia typu Workshop.

Fallout 4 doczekał się już dwóch dodatków, a kolejne są w drodze. - W kolejnym dodatku do Fallout 4 trafimy do Nuka World? - wiadomość - 2016-05-16
Fallout 4 doczekał się już dwóch dodatków, a kolejne są w drodze.

Do dziś Fallout 4 doczekał się dwóch dodatków – Automatron z marca bieżącego roku i Wasteland Workshop z kwietnia. Natomiast za kilka dni, a dokładniej pisząc 19 maja, zadebiutuje Far Harbor. Co dalej? Tego na razie nie wiemy, ale niewykluczone, że w kolejnym rozszerzeniu trafimy do Nuka World. Na taką wzmiankę trafił bowiem w plikach gry jeden z użytkowników forum Reddit. Ciężko stwierdzić, co to może być – niewykluczone, że chodzi o tematyczny park rozrywki, w którym motywem przewodnim będzie oczywiście Nuka Cola. Niemniej ani deweloper, ani wydawca nie zdradził jeszcze niczego oficjalnie, więc po prostu musimy poczekać na szczegóły. Warto jednak jeszcze wspomnieć, że wraz ze wzmianką o Nuka World natrafiono także na „DLCWorkshop02” i „DLCWorkshop03”. Wygląda więc na to, że Bethesda pracuje także nad dalszym usprawnianiem rozczarowującego Wasteland Workshop.

Nuka World kolejnym dodatkiem do Fallouta 4? / Źródło: Reddit.
Nuka World kolejnym dodatkiem do Fallouta 4? / Źródło: Reddit.
W kolejnym dodatku do Fallout 4 trafimy do Nuka World? - ilustracja #3

Fallout 4 ukazał się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i PC-tach w listopadzie 2015 roku. Produkcja wzbudziła mieszanie uczucia wśród graczy i recenzentów, ale nie przeszkodziło jej to w staniu się wielkim hitem – na „dzień dobry” do sklepów wysłano 12 milionów egzemplarzy. Aktualne wyniki sprzedaży nie są znane.

Na wszystko to przyjdzie nam trochę poczekać, ale na szczęście już za kilka dni położymy dłonie na Far Harbor – dużym, fabularnym dodatku. Dzięki niemu trafimy na tytułową wyspę, gdzie będziemy musieli odnaleźć zaginioną dziewczynę, a przy okazji wplątamy się w konflikt pomiędzy mieszkańcami rzeczonej lokacji, będącej największym obszarem, jaki studio Bethesda stworzyło kiedykolwiek na potrzeby dodatku. Oprócz tego czekać mają na nas kolejni przeciwnicy, bronie, wyposażenie i nie tylko.

Dodatek, tak jak i dwa wcześniejsze, wchodzi w skład przepustki sezonowej, sprzedawanej w cenie 49,99 euro (około 220 zł – Steam), 209 zł (PlayStation 4) i 229,99 zł (Xbox One). Far Harbor kupimy także osobno za nieco ponad 100 zł.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.