Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 stycznia 2021, 21:06

autor: EnVakker

W Euro Truck Simulator 2 dostarczysz szczepionki na COVID-19

W Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator pojawił się właśnie event, w którym gracze będą mogli przewieźć niezwykle cenny i wrażliwy ładunek: szczepionki na COVID-19.

Wszyscy gracze, którzy lubują się w relaksujących dalekosiężnych podróżach za sterami wielotonowych krążowników szos, otrzymali właśnie motywację, aby przysiąść do Euro Truck Simulator 2 lub American Truck Simulator na kolejnych parę godzin. Tym razem specjalny ładunek, który trzeba będzie dostarczyć w nienaruszonym stanie, to szczepionki na COVID-19 - szansa na zakończenie światowej pandemii, która najwyraźniej trwa także w świecie symulatorów od studia SCS Software.

W Euro Truck Simulator 2 dostarczysz szczepionki na COVID-19 - ilustracja #1
Ta ciężarówka wiezie nadzieję.

Zasady eventu #HaulingHope, który zakończy się 8 lutego o godzinie 0:59 czasu polskiego, są proste - naszym celem będzie ukończenie co najmniej 7 nienaruszonych dostaw szczepionki na COVID-19 na dowolnym terenie. Ponieważ towar jest szczególnie narażony na uszkodzenie, do jego transportu będzie wymagany poziom 1 Fragile Skill, umiejętności pozwalającej na przewożenie wrażliwych ładunków. Kontrakt pozwalający na uczestniczenie w evencie to tzw. kontrakt zewnętrzny, dostępny dla osób posiadających profil na stronie World of Trucks połączony z grą Euro Truck Simulator 2 lub American Truck Simulator.

Nagrodą za wykonanie zadania będzie osiągnięcie na profilu World of Trucks oraz specjalna zawieszka do naszego tira, świadcząca o udziale w wydarzeniu.

W Euro Truck Simulator 2 dostarczysz szczepionki na COVID-19 - ilustracja #2
Ta zawieszka będzie nam przypominać, że przyczyniliśmy się do zakończenia pandemii.

Jak tłumaczą twórcy, event #HaulingHope ma na celu zwrócić uwagę na ciężką pracę wielu osób, jaka jest konieczna do stworzenia i światowej dystrybucji setek milionów dawek szczepionki na COVID-19. To nie pierwszy raz, kiedy studio SCS Software odnosi się w swoim symulatorze do pandemii - rok temu w marcu w Euro Truck Simulator 2 uruchomiono event #TruckAtHome, nawiązujący do akcji #StayHome.