Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 31 lipca 2018, 16:31

autor: Osti

Venom na kolejnym zwiastunie

W sieci pojawił się drugi pełnoprawny zwiastun filmu Venom. W rolę tytułowego antybohatera wcieli się Tom Hardy.

Venom to jeden z najsłynniejszych i najbardziej lubianych przez fanów przeciwników Spider-Mana. Dlatego wiele osób niecierpliwie czeka na październik tego roku, kiedy do kin ma wejść ekranizacja jego przygód. W serwisie YouTube twórcy opublikowali kolejny zwiastun produkcji.

Nowy materiał przedstawia dużo więcej samego Venoma niż poprzedni. Widzowie po raz kolejny otrzymują też rys fabularny filmu i mogą zobaczyć umiejętności Eddiego Brocka - dziennikarza, który zostaje połączony z tajemniczym organizmem. Twórcy zapowiadają, że ich opowieść będzie znacznie bardziej brutalna, niż wszystko, co do tej pory zaprezentował Marvel. Obejrzawszy najnowszy trailer, można się z nimi zgodzić.

Venom powstaje z ramienia Sony Pictures przy współudziale Marvela. Film nie będzie się jednak zaliczał do kanonu Marvel Cinematic Universe. Krążą wprawdzie plotki, że pojawi się w nim Spider-Man grany przez Toma Hollanda – póki co nie znajdują one jednak potwierdzenia. Twórcy najwyraźniej spodziewają się pełnego sukcesu Venoma, gdyż chodzą słuchy o kolejnej części.

W Eddiego Brocka wcieli się Tom Hardy. - Venom na kolejnym zwiastunie - wiadomość - 2018-07-31
W Eddiego Brocka wcieli się Tom Hardy.

W obsadzie filmu znaleźli się: Tom Hardy, Riz Ahmed, Michelle Williams, Jenny Slate, Woody Harrelson oraz Reid Scott. W fotelu reżysera zasiadł Ruben Fleischer, który ma na swoim koncie między innymi Zombieland i obecnie przymierza się do rozpoczęcia prac nad jego kontynuacją.

Pierwsze doniesienia o planach Sony Pictures na stworzenie filmu o Venomie pojawiły się w marcu 2017 roku. Do tej pory doczekaliśmy się jednego teasera oraz dwóch pełnoprawnych zwiastunów. Venom trafi do polskich kin 5 października (w niektórych krajach dzień wcześniej).

Czy te oczy mogą kłamać? - Venom na kolejnym zwiastunie - wiadomość - 2018-07-31
Czy te oczy mogą kłamać?