Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 29 maja 2018, 11:35

Powstanie film Venom 2. Woody Harrelson zagra w nim Carnage'a?

Woody Harrelson potwierdził, że w planach jest kontynuacja filmu Venom. Wiele wskazuje na to, że w sequelu aktor wcieli się w supełotra znanego jako Carnage.

Carnage dobrze sprawdziłby się jako główny antagonista w Venomie 2. - Powstanie film Venom 2. Woody Harrelson zagra w nim Carnage'a? - wiadomość - 2018-05-30
Carnage dobrze sprawdziłby się jako główny antagonista w Venomie 2.

Jeszcze ponad cztery miesiące dzielą nas od premiery filmu Venom, czyli kolejnej komiksowej adaptacji z postacią z uniwersum Marvela w roli głównej. Producenci muszą liczyć na sukces, gdyż szykują się już do opracowania kontynuacji i wiele wskazuje, że pojawi się w niej superłotr znany jako Carnage.

Źródłem tych spekulacji jest informacja, że w filmie Venom wystąpi Woody Harrelson. Aktor dołączył do obsady na późnym etapie produkcji i na razie nie pojawił się w żadnych materiałach promocyjnych. W wywiadzie z serwisem Collider nie ujawnił, kogo zagra. Zdradził za to, że jego rola jest mała, ale za to powróci w kontynuacji. To pierwszy raz, kiedy ktokolwiek związany z produkcją oficjalnie potwierdził, że w planach jest druga część.

Dołączenie Harrelsona do obsady wydaje się potwierdzać lutowe plotki. Wedle nich zagra on seryjnego mordercę imieniem Cletus Kasady, który pod koniec filmu połączy się z częścią symbiontu oderwaną od Venoma. W ten sposób widzowie wiedzieliby, że w kontynuacji to właśnie Carnage stanie się głównym czarnym charakterem.

Przypomnijmy, że film Venom trafi na ekrany kin w październiku tego roku. Reżyserem jest Ruben Fleischer, a w tytułowego antybohatera wcielił się Tom Hardy. Na razie oficjalnie produkcja nie jest bezpośrednio połączona z kinowym uniwersum Marvel Studios. Krążą jednak plotki, że pojawi się w niej Spider-Man grany przez Toma Hollanda.

Sytuacja jest o tyle skomplikowana, że filmy z Człowiekiem-Pająkiem produkuje wytwórnia Sony Pictures, ale postać pojawiła się także w filmach Marvel Studios, a Spider-Man: Homecoming wyraźnie było częścią kinowego uniwersum Marvela. Venom jako spin-off powinien być w takiej samej sytuacji, ale na razie oficjalnie tak nie jest.

Carnage to superłotr, regularnie ścierający się zarówno z Venomem, jak i Spider-Manem. Powstał z połączenia seryjnego zabójcy imieniem Cletus Kasady z czerwonym symbiontem, będącym potomkiem czarnego, który wspólnie z Eddiem Brockiem tworzą Venoma.

Kasady zadebiutował w 344. numerze komiksu The Amazing Spider-Man, a formę Carnage’a przybrał w 360.

  1. Venom – oficjalna strona filmu
filmy i serialefilmy Marvel Woody Harrelson