Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 października 2007, 17:17

autor: Vercetti

Usługa WiiWare wzbogaci się o grę Pop

Wywodzące się z Australii studio deweloperskie Nnooo podało do wiadomości, że rozpoczęło prace nad prostą grą zręcznościową o nazwie Pop. Zaanonsowana dziś pozycja będzie jednym z pierwszych projektów, które zasilą skład usługi WiiWare, sieciowej idei dedykowanej posiadaczom konsoli Wii.

Wywodzące się z Australii studio deweloperskie Nnooo podało do wiadomości, że rozpoczęło prace nad prostą grą zręcznościową o nazwie Pop. Zaanonsowana dziś pozycja będzie jednym z pierwszych projektów, które zasilą skład dedykowanej posiadaczom konsoli Wii usługi WiiWare.

Usługa WiiWare wzbogaci się o grę Pop - ilustracja #1

Opisywany tytuł zaoferuje swym odbiorcom rozgrywkę polegającą na przebijaniu pojawiających się na ekranie bąbelków przed upływem wyznaczonego limitu czasu. Celownikiem umożliwiającym likwidowanie okrągłych elementów będzie kursor obsługiwany za pomocą Wiimote’a, bezprzewodowego kontrolera next-gena Nintendo. Za spust natomiast posłuży przycisk A.

Dla urozmaicenia produktu autorzy wprowadzą do swego dzieła liczne dodatki – mnożniki punktów, możliwość łączenia ruchów w sekwencje, samoistnie wybuchające bańki czy nawet czteroosobowy, nastawiony na bezpardonową walkę o bonusy, tryb multiplayer. Na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy Pop zadebiutuje na europejskim rynku. Możemy być pewni jedynie tego, że premiera gry nastąpi nie wcześniej niż w marcu przyszłego roku. Po więcej informacji na temat przedsięwzięcia zespołu Nnooo zapraszamy na oficjalną stronę projektu.