Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 października 2007, 09:26

autor: Metatron

Uruchomiono oficjalną stronę gry Dead Island

Przygotowywany przez wrocławskie studio Techland survival horror Dead Island to produkcja, którą z pewnością zainteresują się fani eksterminacji zombie. Niestety muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość, ponieważ premiera wspomnianego tytułu planowana jest dopiero na przyszły rok. Póki co mogą zapoznać się z oficjalną stroną internetową, która ruszyła pod koniec zeszłego tygodnia.

Przygotowywany przez wrocławskie studio Techland survival horror Dead Island to produkcja, którą z pewnością zainteresują się fani eksterminacji zombie. Niestety muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość, ponieważ premiera gry planowana jest dopiero na przyszły rok. Póki co mogą zapoznać się z jej oficjalną stroną internetową, która ruszyła pod koniec zeszłego tygodnia.

Uruchomiono oficjalną stronę gry Dead Island  - ilustracja #1

Odwiedzający znajdą na niej szereg informacji o produkcji, obejrzą pierwsze screenshoty, trailer i wywiad z twórcami, poczytają wiadomości o grze, które pojawiły się w zachodnich mediach i zapiszą się na newsletter. Twórcy uruchomili również forum dyskusyjne, za pośrednictwem którego zainteresowani mogą dzielić się z Techlandem swoimi propozycjami, w ten sposób współuczestnicząc w powstawaniu Dead Island.

Uruchomiono oficjalną stronę gry Dead Island  - ilustracja #2

Przypominamy, że w grze wcielimy się w rozbitka katastrofy lotniczej. Odkrywa on, że znalazł się na będącej jeszcze do niedawna turystycznym rajem tropikalnej wyspie, która zamieniła się w opanowane przez krwiożercze zombie piekło.