Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Digital Extremes Press Release 6 lutego 2014, 16:13

Update:12 Zephyr Rises - najnowsza aktualizacja gry Warframe trafiła na serwery

Specjalnością pancerza ZEPHYR są ataki z powietrza, które w połączeniu z niesamowitą mobilnością, umożliwiają zdominowanie pola walki szybkimi uderzeniami z góry. Budowę pancerza można rozpocząć w nowym laboratorium badawczym Tenno w klanowym Dojo.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Firma Digital Extremes, deweloper i wydawca Warframe, poinformowała o premierze aktualizacji Update 12: Zephyr Rises, która właśnie trafiła na serwery gry wersji pecetowej. Gracze otrzymali do swojej dyspozycji nowy pancerz Zephyr, event Save Daro, dodatkowy tryb gry Interception, nowe bronie oraz mnóstwo innej zawartości. Ta wiadomość z pewnością ucieszy całą pecetową społeczność skupioną wokół gry, która obecnie liczy już ponad 5 500 000 graczy!

Poniżej znajduję się szczegółowa lista nowych rzeczy, które znalazły się w aktualizacji:

NOWY PANCERZ - ZEPHYR

Specjalnością pancerza ZEPHYR są ataki z powietrza, które w połączeniu z niesamowitą mobilnością, umożliwiają zdominowanie pola walki szybkimi uderzeniami z góry. Budowę pancerza można rozpocząć w nowym laboratorium badawczym Tenno w klanowym Dojo.

NOWY EVENT – SAVE DARVO

Misja „The Ties That Bind Alert” pozwala graczom na połączenie swoich sił w celu uratowania po raz kolejny niesławnego Darvo. Udział w akcji rozpocznie się po wybraniu alertu, który pojawi się w grze. Następnie gracze powinni podążać za instrukcjami Darvo.

NOWY TRYB GRY - INTERCEPTION

Nowy tryb gry pozwala graczom podjąć próbę przejęcia międzyplanetarnego komunikatu, wysyłanego przez 4 nadajniki umieszczone na mapie. Im więcej nadajników zostanie przejętych i utrzymanych, tym szybciej można zdekodować zaszyfrowany komunikat. Nie jest to jednak łatwe, gdyż gracze muszą powstrzymać przeciwników, których żołnierze pragną zrealizować podobne cele. Gra kończy się, w momencie, gdy jedna ze stron odszyfruje tajną wiadomość.

NOWE BRONIE

Do gry dodany został szereg nowych broni, w tym Phage Shotgun, Jat Kittag Jet Powered Polearm, Dual Cestra Sidearms oraz Akstiletto Dual UZI.

NOWE LOKACJE

Zasięg Lasów został rozszerzony, obejmując teraz całą Ziemię.

GRUPOWANIE MODÓW

Zebrane w Arsenale Mody będą obecnie grupowane, dzięki czemu łatwiejszym stanie się zarządzanie zduplikowanymi egzemplarzami.

NOWE LABORATORIUM TENNO

Nowe laboratorium badawcze Tenno umożliwi graczom konstruowanie pancerzy w zupełnie nowy sposób, poprzez klanowe Dojo.

NOWY INTERFEJS GRACZA (HUD)

Do gry został wprowadzony nowy, odświeżony interfejs gracza (HUD), który pozwali na jeszcze prostszą i przyjemniejszą rozgrywkę.

ALTERNATYWNY HEŁM

Dzięki alternatywnemu hełmowi, pancerz Paladin zyskał nowy, jeszcze ciekawszy wygląd.

NOWE SKÓRKI

Dzięki nowej paczce skórek “Immortal Skins” można spersonalizować swój pancerz, czyniąc go jeszcze bardziej unikalnym.