Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 października 2007, 16:55

autor: Vercetti

Unreal Tournament III – ujawniono datę australijskiej premiery

Od kilkunastu dni entuzjaści multiplayerowych strzelanin mogą testować demo długo oczekiwanej gry Unreal Tournament III. Choć przygoda z próbką projektu ekipy Epic Games jest z pewnością źródłem niemałej przyjemności, nie sposób ukryć, że maniacy FPS-ów czekają już na pełną wersję nadchodzącego shootera, aby przekonać się, czy szumnie zapowiadana produkcja w istocie spełnia pokładane w niej nadzie

Od kilkunastu dni entuzjaści multiplayerowych strzelanin mogą testować demo długo oczekiwanej gry Unreal Tournament III. Choć przygoda z próbką projektu ekipy Epic Games jest z pewnością źródłem niemałej przyjemności, nie sposób ukryć, że maniacy FPS-ów czekają już na pełną wersję nadchodzącego shootera, aby przekonać się, czy szumnie zapowiadana produkcja w istocie spełnia pokładane w niej nadzieje.

Unreal Tournament III – ujawniono datę australijskiej premiery - ilustracja #1

Wygląda na to, że okazja do sprawdzenia walorów trzeciej odsłony serii Unreal Tournament nadarzy się już w połowie listopada. Australijski oddział firmy Midway Games (wydawcy gry) poinformował bowiem, że pecetowa edycja strzelanki trafi do Krainy Kangurów w dniu 15.11.2007. Na początku przyszłego roku z kolei będą mogli nabyć ją posiadacze konsol Xbox 360 i PlayStation 3.

Należy spodziewać się, że podobne terminy zostaną ustalone również w kontekście premiery tytułu na Starym Kontynencie. Europejscy przedstawiciele Midwaya powstrzymują się jednak z podawaniem konkretnych dat, toteż na razie pozostaje nam jedynie oczekiwanie na oficjalne stanowisko ich firmy w tej sprawie.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Unreal Tournament III

Unreal Tournament III