Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 grudnia 2015, 20:24

autor: Pirlond

Uncharted 4: Kres Złodzieja z nowym trailerem i bardzo ciekawą opcją

Na PlayStation Experience nie mogło zabraknąć Uncharted 4: A Thief's End, a więc jednej z najważniejszych nadchodzących gier na PlayStation 4. Na konferencji otwierającej imprezę Sony pokazało nowy zwiastun tytułu, prezentujący ciekawą funkcję, która wzbogaci dialogi w grze.

Zwiastun Uncharted 4: Kres Złodzieja był pierwszym materiałem pokazanym w trakcie odbywającej się w San Francisco konferencji zorganizowanej z okazji rozpoczęcia PlayStation Experience. Bez wdawania się w konkretne szczegóły – trailer prezentuje scenę pierwszego po latach spotkania Nathana z jego bratem, Samem. Po wymianie grzeczności pomiędzy rodzeństwem, nagle zrobiło się bardzo ciekawie – w pewnym momencie dialogu pojawiła się lista kwestii, które gracz może wybrać. Wygląda na to, że Naughty Dog postanowiło w swojej najnowszej produkcji zaimplementować rozwiązanie znane z gier RPG – w określonych momentach będziemy mogli zdecydować, co ma powiedzieć Drake. Na razie oczywiście nie wiadomo w jakim stopniu – i czy w ogóle – wpłynie to rozwój fabuły. Tak czy inaczej, zapowiada się interesująco.

Uncharted 4: Kres Złodzieja ukaże się na PlayStation 4 18 marca przyszłego roku w pełnej polskiej wersji językowej (z dubbingiem). Warto zaznaczyć, że w ramach trwającej obecnie przedświątecznej wyprzedaży w PlayStation Store posiadacze PS4 mogą kupić Kolekcję Nathana Drake’a (zestaw trzech odświeżonych części cyklu) za 124 zł.

Ostatnia aktualizacja: 2015-12-05

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Uncharted 4: Kres Złodzieja

Uncharted 4: Kres Złodzieja