Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 grudnia 2015, 20:24

autor: Pirlond

Uncharted 4: Kres Złodzieja z nowym trailerem i bardzo ciekawą opcją

Na PlayStation Experience nie mogło zabraknąć Uncharted 4: A Thief's End, a więc jednej z najważniejszych nadchodzących gier na PlayStation 4. Na konferencji otwierającej imprezę Sony pokazało nowy zwiastun tytułu, prezentujący ciekawą funkcję, która wzbogaci dialogi w grze.

Zwiastun Uncharted 4: Kres Złodzieja był pierwszym materiałem pokazanym w trakcie odbywającej się w San Francisco konferencji zorganizowanej z okazji rozpoczęcia PlayStation Experience. Bez wdawania się w konkretne szczegóły – trailer prezentuje scenę pierwszego po latach spotkania Nathana z jego bratem, Samem. Po wymianie grzeczności pomiędzy rodzeństwem, nagle zrobiło się bardzo ciekawie – w pewnym momencie dialogu pojawiła się lista kwestii, które gracz może wybrać. Wygląda na to, że Naughty Dog postanowiło w swojej najnowszej produkcji zaimplementować rozwiązanie znane z gier RPG – w określonych momentach będziemy mogli zdecydować, co ma powiedzieć Drake. Na razie oczywiście nie wiadomo w jakim stopniu – i czy w ogóle – wpłynie to rozwój fabuły. Tak czy inaczej, zapowiada się interesująco.

Uncharted 4: Kres Złodzieja ukaże się na PlayStation 4 18 marca przyszłego roku w pełnej polskiej wersji językowej (z dubbingiem). Warto zaznaczyć, że w ramach trwającej obecnie przedświątecznej wyprzedaży w PlayStation Store posiadacze PS4 mogą kupić Kolekcję Nathana Drake’a (zestaw trzech odświeżonych części cyklu) za 124 zł.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Uncharted 4: Kres Złodzieja

Uncharted 4: Kres Złodzieja