Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 grudnia 2015, 19:45

autor: Pirlond

Final Fantasy VII Remake na nowym trailerze. Z gameplayem!

W trakcie dzisiejszej konferencji rozpoczynającej tegoroczną edycję imprezy PlayStation Experience firma Square Enix zaprezentowała nowy zwiastun remake’u Final Fantasy VII. Na trailerze znalazły się zupełnie nowe fragmenty gameplayu.

Jednym z pierwszych punktów konferencji zorganizowanej z okazji startu imprezy PlayStation Experience był pokaz nowego zwiastuna zapowiedzianej na czerwcowych targach E3 gry Final Fantasy VII Remake, która jest stworzoną od zera, nową wersją kultowej, siódmej odsłony cyklu. Trailer nie jest co prawda zbyt długi, ale zawiera kilka niewidzianych wcześniej fragmentów rozgrywki. Możemy na nich zobaczyć – oprócz znacząco ulepszonej oprawy wizualnej – system walki, który został zaprezentowany na przykładzie starcia, jakie stoczył Cloud z żołnierzami pracującymi dla wrogiej organizacji Shinra. Z udostępnionego filmiku wynika, że pojedynki – w przeciwieństwie do tych z pierwowzoru – będą dynamiczniejsze i bliżej im będzie do rozwiązań, które znajdą się w Final Fantasy XV.

Data premiery Final Fantasy VII Remake nie jest na razie znana. Posiadacze PlayStation 4 mogą sobie jednak umilić czas oczekiwania oryginalną wersją gry, która dzisiaj pojawiła się na najnowszej konsoli Sony. Edycja przygotowana z myślą o PS4 bazuje przy tym na odświeżonym wydaniu pecetowym, które w 2012 roku ukazało się na Steamie.

Ostatnia aktualizacja: 2015-12-05

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Final Fantasy VII Remake

Final Fantasy VII Remake