Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2012, 10:40

autor: Muninn

Ujawniono zawartość specjalnego wydania gier z serii God of War

Pojawiły się informacje na temat specjalnej edycji gier z serii God of War. W jej skład wchodzić będą poprzednie odsłony cyklu, przeznaczone na PlayStation 3 oraz dwa unikatowe gadżety. Niestety, zostanie wydana tylko w krajach Ameryki Łacińskiej.

Ujawniono informacje na temat zawartości specjalnej, zbiorczej edycji gier z cyklu God of War. W skład God of War: Omega Edition wchodzić będą:

Specjalna edycja przygód Kratosa nie będzie niestety dostępna do kupienia ani w Stanach Zjednoczonych, ani w Europie. Omega Edition będzie rozpowszechniana od listopada jedynie w krajach Ameryki Łacińskiej. Z niecierpliwością oczekujemy wiadomości na temat europejskiego odpowiednika tej edycji przygód Kratosa.

Ujawniono zawartość specjalnego wydania gier z serii God of War - ilustracja #1

Ujawniono zawartość specjalnego wydania gier z serii God of War - ilustracja #2God of War: Omega Edition wspaniale przygotuje społeczność graczy na premierę najnowszej części serii, noszącej podtytuł Wstąpienie. Akcja tej produkcji rozgrywać się będzie przed wydarzeniami opowiedzianymi w poprzednich odsłonach cyklu, przed walką Kratosa z bogiem Aresem. Twórcy zapowiadają nieliniową fabułę, odświeżoną mechanikę walki oraz tryb multiplayer dla maksymalnie ośmiu graczy. God of War: Wstąpienie ukaże się na rynku amerykańskim 12 marca 2013 roku (w Europie prawdopodobnie pojawi się kilka dni później) na PlayStation 3. W naszym kraju gra zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej przez firmę Sony Computer Entertainment Polska.