Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 sierpnia 2012, 10:30

autor: Sarge

Udostępniono za darmo tryb kooperacji w grze Spec Ops: The Line

Firma 2K Games udostępniła darmowy dodatek DLC wprowadzający tryb kooperacji w grze Spec Ops: The Line. Znajdziemy w nim cztery misje rozgrywające się w Dubaju, niedostępne wcześniej w jednoosobowej kampanii.

Użytkownicy usług Steam oraz Xbox Live od wczoraj mogą ściągać darmowy dodatek DLC do gry Spec Ops: The Line. Rozszerzenie wprowadzające tryb kooperacji dzisiaj po południu pojawi się także w ofercie europejskiego PlayStation Network.

DLC wzbogaca podstawową wersję gry o opcję wspólnej rozgrywki dla dwóch osób. W skład dodanego trybu kooperacji wchodzą cztery misje rozgrywające się w Dubaju. Pomimo tego samego miejsca akcji, są to oddzielne scenariusze niedostępne w kampanii dla jednego gracza. Dwóch żołnierzy przedziera się w nich przez kolejne lokacje, wypełniając postawione przed nimi wytyczne.

Udostępniono za darmo tryb kooperacji w grze Spec Ops: The Line - ilustracja #1
Tryb kooperacji wprowadza do zabawy element współpracy z żywym graczem

Udostępniony dodatek DLC to ukłon studia Yager Development w stronę gracze proszących o tryb kooperacji w grze Spec Ops: The Line. Dotychczas dostępna była kampania dla jednego gracza oraz sieciowy multiplayer, polegający wyłącznie na eliminowaniu się nawzajem. Wydanie rozszerzenia powinno nieco wydłużyć żywotność najnowszego dzieła twórców futurystycznego symulatora Yager.

Spec Ops: The Line to kolejna odsłona serii taktycznych strzelanin, której ostatnia część (w postaci Spec Ops: Airborne Commando na PlayStation 2) pojawiła się w 2002 roku. W czasie przechodzenia jednoosobowej kampanii prowadzimy drużynę złożoną z trzech wyspecjalizowanych żołnierzy i przemierzamy kolejne rejony zdewastowanego Dubaju.