Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 czerwca 2019, 17:03

autor: Vergil

Ubisoft zapowie na E3 kooperacyjną strzelankę i grę wzorowaną na Zeldzie

Na targach E3 2019 firma Ubisoft zapowie przygodową grę akcji, której kodowa nazwa to Orpheus, a także kooperacyjną strzelankę, znaną wcześniej jako projekt Pioneer. Źródłem owych rewelacji jest niezrównany Jason Schreier z serwisu Kotaku.

AllegroGG Wszystko dla Graczy

Jason Schreier to redaktor serwisu Kotaku, znany między innymi z ujawniania rozmaitych branżowych informacji „zza kulis”. W najnowszym podcaście z serii Kotaku Splitscreen stwierdził, że firma Ubisoft zapowie na tegorocznych targach E3 dwie zupełnie nowe marki. Mowa o przygodowej grze akcji, której kodowa nazwa brzmi Orpheus, a także o kooperacyjnej strzelance korzystającej z technologii Anvil, która napędza grę Tom Clancy’s Rainbow Six Siege.

Co się tyczy pierwszego z wymienionych tytułów – poza kodową nazwą Schreier zdradził na jego temat jedynie tyle, że głównym źródłem inspiracji dla jego autorów jest bestsellerowe The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Druga pozycja ma być natomiast tym, w co wyewoluował projekt Pioneer, mający początkowo polegać na spokojnej eksploracji kosmosu. Jak donosiliśmy w styczniu, w toku produkcji tytuł przeobraził się jednak w kooperacyjny shooter.

Zabawa w grze znanej jako Pioneer początkowo miała polegać na spokojnej eksploracji kosmosu. Ostatecznie jednak projekt rzekomo przeobraził się w kooperacyjną strzelankę. - Ubisoft zapowie na E3 kooperacyjną strzelankę i grę wzorowaną na Zeldzie - wiadomość - 2019-06-06
Zabawa w grze znanej jako Pioneer początkowo miała polegać na spokojnej eksploracji kosmosu. Ostatecznie jednak projekt rzekomo przeobraził się w kooperacyjną strzelankę.

Przypomnijmy, że na konferencji Ubisoftu, która rozpocznie się 10 czerwca o 22:00 czasu polskiego, na pewno usłyszymy o grach Watch Dogs Legion oraz Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint. Poza tym wiemy już, że francuski wydawca nie przywiezie do Los Angeles ani Beyond Good & Evil 2, ani Skull & Bones. Warto jeszcze odnotować, że z okazji zbliżającego się wielkimi krokami „święta graczy” firma wystartowała z wyprzedażą, w ramach której wybrane pozycje z jej portfolio zostały przecenione nawet o 90%. Więcej informacji na temat tej ostatniej czeka na Was pod tym adresem.

  1. Oficjalna strona internetowa firmy Ubisoft
  2. E3 2019 – rozpiska dat i godzin konferencji
  3. Najważniejsze na E3 2019
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.