Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 czerwca 2019, 09:34

autor: aadamus

Watch Dogs Legion oficjalnie; Ubisoft potwierdza wczorajszy przeciek

Ubisoft potwierdził treść wczorajszego przecieku ze sklepu Amazon. Francuska firma ogłosiła, że trzecia odsłona serii Watch Dogs nosi podtytuł Legion. Potwierdzono również, że gra pojawi się na tegorocznych targach E3.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Ubisoft potwierdził, że trzecia część Watch Dogs będzie nosić podtytuł Legion. - Watch Dogs Legion oficjalnie; Ubisoft potwierdza wczorajszy przeciek - wiadomość - 2019-06-06
Ubisoft potwierdził, że trzecia część Watch Dogs będzie nosić podtytuł Legion.

Wczoraj, za sprawą błędu sklepu Amazon, pojawił się olbrzymi przeciek związany z kolejną odsłoną cyklu Watch Dogs. Według niego trzecia część nosi podtytuł Legion i zabierze graczy do Londynu, ukazanego jako postbrexitowa dystopia. Ubisoft postanowił zająć stanowisko w tej sprawie i potwierdził, że jest to faktyczna nazwa najnowszej odsłony hakerskiej serii. Francuska firma zapowiedziała także, że gra pojawi się na E3 2019.

Oficjalne konto Twitter cyklu zmieniło swoją nazwę na Watch Dogs Legion. Opublikowany został także post, który ujawnia nowe logo. Jego treść jest krótka i zawiera wskazówki, które potwierdzają wczorajszy przeciek. Pierwsze odniesienie, jakie można w nim znaleźć, związane jest z rzekomą możliwością objęcia kontroli nad każdym NPC znajdującym się w produkcji. Sama forma przekazu jest natomiast wariacją na temat hymnu Wielkiej Brytanii oraz jej byłych kolonii, który nosi tytuł Boże, chroń Królową (God save the Queen). Może to wskazywać, że akcja faktycznie będzie mieć miejsce w Zjednoczonym Królestwie.

Boże, chroń NPC. Ujawnienie na E3.

Więcej szczegółów związanych z Watch Dogs Legion poznamy podczas E3 2019. Konferencja Ubisoftu wystartuje 10 czerwca o 22:00 czasu polskiego i obejrzymy ją za pośrednictwem oficjalnego kanału firmy w serwisie Twitch.

Warto przypomnieć, że ostatnia część serii - Watch Dogs 2 – ukazała się 15 listopada 2016 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz 29 listopada 2016 roku na komputerach osobistych. Produkcja spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony recenzentów – średnia ocen wersji na PS4 w serwisie Metacritic wynosi 82/100 punktów.