Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 czerwca 2019, 09:37

autor: Adrian Werner

Shadowkeep kolejnym dodatkiem do Destiny 2

Fani odkryli, że Destiny 2: Shadowkeep będzie kolejnym dodatkiem do strzelanki studia Bungie. Informacje o rozszerzeniu odnaleziono w plikach ostatniej aktualizacji gry.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Odnaleziona przez fanów grafika promująca dodatek. - Shadowkeep kolejnym dodatkiem do Destiny 2 - wiadomość - 2019-06-06
Odnaleziona przez fanów grafika promująca dodatek.
DESTINY 2 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Bungie
  2. Gatunek: FPS
  3. Platformy: PS4, XONE, PC
  4. Data premiery: 2017 r.

W zeszłym tygodniu studio Bungie poinformowało, że podczas tegorocznej edycji targów E3 pokaże kolejny duży dodatek do Destiny 2, czyli popularnej sieciowej strzelanki z 2017 roku. Fani gry rzucili się do przeczesywania plików z ostatniej aktualizacji wersji pecetowej i odkryli tam pierwsze informacje na temat rozszerzenia.

Dzięki temu wiemy, że kolejny dodatek zatytułowany zostanie Destiny 2: Shadowkeep. Jego akcja przeniesie nas na Księżyc, a rolę wrogów pełnić ma starożytna obca rasa znana jako Rój (ang. Hive), z którą ludzkość toczyła wojnę pod koniec tzw. Złotego Wieku. Wrogowie ci pojawiali się już wcześniej w grze, ale tym razem zmierzymy się z ich nowymi wariantami.

Na tym kończą się odkopane przez fanów informacje. Na więcej konkretów nie będziemy jednak musieli czekać długo. Bungie ma bowiem oficjalnie zapowiedzieć dodatek jutro o 19:00 czasu polskiego.

Przypomnijmy, że Destiny 2 ukazało się 6 września 2017 r. na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Z kolei 24 października tego samego roku gra trafiła na PC. Do tej pory produkcja otrzymała trzy dodatki. Kilka miesięcy po premierze wypuszczono DLC Klątwa Ozyrysa, a w zeszłym roku otrzymaliśmy rozszerzenia StrategOS i Porzuceni.

Fani z niecierpliwością czekają na zapowiedź kolejnego rozszerzenia, gdyż pokaże ono kierunek, w jakim Bungie zamierza rozwijać markę. W styczniu tego roku studio rozstało się z Activision i przejęło pełną kontrolę nad serią Destiny.

  1. Recenzja gry Destiny 2 – diablo dobra strzelanka
  2. Destiny 2 - poradnik do gry
  3. Oficjalna strona gry