Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lipca 2024, 18:05

autor: Kamil Kleszyk

Ubiegłoroczne Call of Duty trafiło do Xbox Game Passa

Microsoft dodał do oferty PC/Xbox Game Passa ubiegłoroczną strzelankę Call of Duty: Modern Warfare III.

Źródło fot. Activision Blizzard.
i

Aktualizacja #3 (24 lipca, godz. 18:05)

Call of Duty: Modern Warfare III jest już dostępne w usłudze PC/Xbox Games Pass.

Aktualizacja #2 (23 lipca, godz. 18:47)

Plotki się potwierdziły – Microsoft ogłosił, że Call of Duty: Modern Warfare III trafi do PC/Xbox Game Passa jutro, tj. 24 lipca.

Aktualizacja #1 (22 lipca, godz. 8:55)

Według najnowszych plotek Call of Duty: Modern Warfare III ma trafić do oferty Xbox Game Passa 24 lipca, czyli już za dwa dni.

Oryginalna wiadomość (10 lipca, godz. 15:33)

Odkąd Microsoft sfinalizował przejęcie Activision Blizzard, fani serii Call of Duty zastanawiali się, kiedy zawita ona do PC/Xbox Game Passa. Gigant z Redmond niedawno rozwiał te wątpliwości, potwierdzając premierę Black Ops 6 w usłudze. Co ciekawe, owa produkcja wcale nie musi być pierwszą z cyklu, którą użytkownicy subskrypcji „zielonych” będą mogli wypróbować na konsolach i pecetach bez dodatkowych kosztów.

Według informacji, do jakich dotarł Tom Henderson, w lipcu do PC/Xbox Game Passa może trafić zeszłoroczne Call of Duty: Modern Warfare III. Dziennikarz serwisu Insider Gaming spekuluje, że oficjalne ogłoszenie w tej sprawie może pojawić się jeszcze dziś. W ten sposób Microsoft chce jakoby zatrzeć złe wrażenie wywołane wzrostem cen subskrypcji, sięgającym w niektórych regionach nawet 25%.

Co prawda dokładna data premiery CoD: MWIII w PC/Xbox Game Passie nie jest jeszcze znana, ale Henderson sugeruje, że zostanie ona wyznaczona na drugą połowę obecnego miesiąca. Od jakiegoś czasu krążą pogłoski, iż Microsoft planuje także dodać do swojej oferty inne starsze produkcje, takie jak chociażby Crash Bandicoot N. Sane Trilogy.

Przypomnijmy, że choć Call of Duty: Modern Warfare III nie spotkało się ze zbyt pozytywnym przyjęciem branżowych recenzentów, wśród graczy strzelanka ta cieszy się wielką popularnością. Nie ma zatem wątpliwości, że dodanie produkcji do oferty PC/Xbox Game Passa może skutkować napływem nowych subskrybentów.

Xbox Game Pass kupisz tutaj

PC Game Pass kupisz tutaj

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej