Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 maja 2024, 11:57

autor: Kamil Kleszyk

Pierwszy teaser Call of Duty: Black Ops 6 potwierdził premierę gry w Game Passie. Dostęp do gry nie będzie limitowany

Subskrybenci GP otrzymali powiadomienia z informacją, że najnowsza odsłona cyklu Call of Duty trafi do flagowej usługi Microsoftu w dniu premiery. Oficjalne ogłoszenie wydawało się kwestią godzin i tak było. Microsoft odniósł się też do kwestii dostępu do Call of Duty: Black Ops 6 w ramach Game Passa.

Źródło fot. Activision Blizzard
i

Aktualizacja #2

Microsoft potwierdził serwisowi Eurogamer, że dostęp do tegorocznego Call of Duty w Game Passie nie będzie limitowany (np. za dodatkową, wyższą opłatą). Jak poinformował rzecznik firmy: „W momencie premiery Call of Duty: Black Ops 6 będzie dostępne na konsolach Xbox i PC dla abonentów Xbox Game Pass Ultimate, PC Game Pass i konsolowego Xbox Game Pass”.

Aktualizacja #1 (28 maja)

Opublikowano pierwszy trailer Call of Duty: Black Ops 6. Potwierdził on, że owa strzelanka trafi na premierę do usługi PC/Xbox Game Pass. Jej pełna zapowiedź odbędzie się 9 czerwca 2024 r. – na Xbox Games Showcase.

Oryginalna wiadomość

Jeśli ktokolwiek do tej pory miał wątpliwości, czy zapowiedziane w zeszłym tygodniu Call of Duty: Black Ops 6 trafi do usługi Game Pass, może już być niemal pewny, że tak właśnie się stanie. Zaczął to sugerować sam Microsoft, który rozsyła do użytkowników usługi informację (w ramach aplikacji Game Passa w niektórych krajach) o tym, że strzelanka firmy Activision będzie dostępna w usłudze od dnia premiery.

Źródło: X, @HazzadorGamin.
Źródło: X, @HazzadorGamin.

Kiedy możemy spodziewać się oficjalnego komunikatu giganta z Redmond w tej sprawie? Według dziennikarza serwisu The Verge, Toma Warrena, ogłoszenie zostanie „opublikowane o godzinie 16:00 czasu polskiego na blogu Xbox Wire”. Adres URL, który znalazł się w jego wpisie, zostanie najpewniej aktywowany właśnie wtedy.

Biorąc pod uwagę krążące od jakiegoś czasu doniesienia, obecność Call of Duty: Black Ops 6 w Game Passie nie powinna nikogo dziwić (ciekawi nas też w ramach jakies oferty do tego dojdzie). Nieco zaskakujący może być jedynie fakt, że Microsoft ogłosi nowinę jeszcze w maju. Niedawne przecieki sugerowały, że dojdzie do tego dopiero po czerwcowym Xbox Games Showcase.

Xbox Game Pass kupisz tutaj

PC Game Pass kupisz tutaj

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej