Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 listopada 2012, 12:40

autor: luckie

[UAKTUALNIENIE] Wystartowało demo Need for Speed: Most Wanted

Firma Electronic Arts wypuściła demo Need for Speed: Most Wanted studia Criterion Games. Na razie grę mogą wypróbować posiadacze abonamentu Gold w usłudze Xbox Live, ale wkrótce powinni dołączyć do nich użytkownicy PlayStation 3. Niestety wersji na PC nie przewidziano.

W demie Most Wanted pojeździmy m.in. Astonem Martinem V12 Vantage - [UAKTUALNIENIE] Wystartowało demo Need for Speed: Most Wanted - wiadomość - 2012-11-14
W demie Most Wanted pojeździmy m.in. Astonem Martinem V12 Vantage
NEED FOR SPEED: MOST WANTED (DEMO)
  • Tylko tryb singleplayer
  • 4 samochody (Aston Martin V12 Vantage, Porsche 911 Carrera S, Audi R8 GT Spyder i Ford Focus RS500)
  • Dwie dzielnice: Downtown i Four Bridges
  • Autolog zapisuje i porównuje wyniki graczy
  • Do pełnej wersji można przenieść 50 tys. Speed Points zdobytych w demie
  • Demo dostępne jest na Xboksie 360 i PlayStation 3

Dwa tygodnie po premierze Need for Speed: Most Wanted, firma Electronic Arts zdecydowała się zaprezentować wersję demonstracyjną gry. Demo pozwala zasiąść za wirtualnym kółkiem czterech samochodów: Aston Martin V12 Vantage, Porsche 911 Carrera S, Audi R8 GT Spyder i Ford Focus RS500. Pojeździć można po dwóch dzielnicach miasta Fairhaven: Downtown i Four Bridges. Mimo że zabawa wieloosobowa nie jest możliwa, wykorzystywane są funkcje Autologa do rejestrowania wyników i porównywania ich z osiągnięciami naszych znajomych. Dodatkowo po zakupie Most Wanted, zarobione w demie Speed Points (maksymalnie 50 tysięcy) przejdą do pełnej wersji gry.

Amerykanie (lub właściciele amerykańskich kont w Xbox Live i PSN) już teraz mogą się cieszyć wersją demonstracyjną Most Wanted na Xboksie 360 i PlayStation 3. W Europie jest ona na razie dostępna jedynie dla posiadaczy złotego abonamentu w usłudze Xbox Live. Reszta użytkowników konsoli Microsoftu musi poczekać do następnego tygodnia. Z kolei w europejskim PlayStation Network demo powinno pojawić się jeszcze dziś. Niestety, tym razem pecetowcy muszą obejść się smakiem lub odwiedzić kolegę konsolowca – wersja demonstracyjna najnowszego NfS-a nie jest dostępna na PC.

Konkurs „Najbardziej Poszukiwani”

Polski oddział firmy Electronic Arts ogłosił konkurs „Najbardziej Poszukiwani w grze Need for Speed: Most Wanted”. Aby wziąć w nim udział należy dodać do znajomych jedno z turniejowych kont wydawcy, podanych na stronie konkursu. Zasady są proste: w dniach 14-30 listopada należy ustanowić i utrzymać rekord trasy Keys to the City. Liczba podejść jest nieograniczona, chodzi o najlepszy uzyskany czas w dniu zakończenia konkursu. Zwycięzców będzie trzech – po jednym z grających na PC, PS3 i X360. Najlepsi otrzymają szansę poprowadzenia Porsche 911 Carrera S na torze testowym w Lipsku. Szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie „Najbardziej Poszukiwanych: