Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 września 2012, 17:56

autor: Aleksander "Olek" Kaczmarek

[UAKTUALNIENIE] FIFA 13 Edycja Ultimate – problem z pobraniem gry przez Origin

Przy okazji dzisiejszej premiery gry FIFA 13 koncern Electronic Arts zaliczył poważną wpadkę. Okazuje się, że wielu pecetowych graczy, którzy zdecydowali się na zakup edycji Ultimate w dystrybucji cyfrowej, nie może pobrać plików z platformy Origin. Wydawca wie o problemie, przeprasza i zapewnia, że zostanie on rozwiązany w możliwie najkrótszym czasie.

FIFA 13 Edycja Ultimate – problem z pobraniem gry przez Origin - ilustracja #1
Premiera gry FIFA 13 nie obyła się bez problemów.

O sprawie zostaliśmy zaalarmowani przez jednego z naszych czytelników. Tak jak wielu pechowych nabywców pecetowej wersji FIFA 13 Ultimate Edition nie może on pobrać gry z platformy dystrybucji cyfrowej Origin.

„Nie możemy w żaden sposób ściągnąć tej gry. Po prostu jest to niemożliwe i koniec. Co ciekawe, ludzie, którzy kupili grę w edycji zwykłej oraz ci, którzy kupili wersję pudełkową mogą normalnie grę ściągnąć lub zainstalować od kilku dni.”

Sprawdziliśmy. Doniesienia o problemach związanych z FIFA 13 Ultimate Edition pojawiają się w wielu zachodnich serwisach, co świadczy o tym, że nie tylko polscy gracze zostali nimi dotknięci. O wyjaśnienia w tej sprawie poprosiliśmy Tomasza Jarzębowskiego z Electronic Arts Polska. Przekonuje on, że firma wie o całej sprawie i stara się znaleźć rozwiązanie.

Informacja od firmy Electronic Arts Polska

Nadal wiele osób ma trudności z pobraniem FIFA 13 Edycja Ultimate z programu Origin. Wiemy o problemie i w krótkim czasie będziemy rozsyłać wiadomości do wszystkich osób dotkniętych tym problemem, tak aby jak najszybciej pomóc go rozwiązać. W związku z opóźnieniem żadne paczki FUT nie przepadną. Bardzo przepraszamy za te kłopoty i dziękujemy konsumentom za dotychczasową cierpliwość.

UAKTUALNIENIE: Niestety, kłopoty z pobieraniem FIFA 13 Ultimate Edition z platformy Origin to nie jedyne problemy, z jakimi borykają się nabywcy gry. Na stronie internetowej pomocy technicznej Electronic Arts pojawił się komunikat informujący o tym, że deweloperzy badają przyczyny nieprawidłowości w działaniu warstwy dźwiękowej.

  1. Oficjalna strona serii FIFA
  2. Profil polskiej społeczności fanów serii FIFA w serwisie Facebook
  3. Recenzja gry FIFA 13 - piłkarska seria dalej na topie