Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 7 grudnia 2011, 10:53

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Tylko dzisiaj Dead Space 2 od 59,90 zł w Sklepie GRY-OnLine

Świąteczna promocja gier od Electronic Arts w Sklepie GRY-OnLine trwa. Cały dzień możecie zamawiać Dead Space 2 w atrakcyjnych cenach: pecetowcy zapłacą 59,90 zł, a konsolowcy 94,90 zł.

Jedynie do północy trwa promocja na kolejny świetny tytuł. Tym razem Sklep GRY-OnLine ma coś dla wielbicieli horrorów w klimacie science fiction. Tylko 7 grudnia możecie nabyć Dead Space 2 za jedyne 59,90 zł w wersji na PC i 94,90 zł na PS3/X360. To nawet o 50% taniej niż dotychczas!

Tylko dzisiaj Dead Space 2 od 59,90 zł w Sklepie GRY-OnLine - ilustracja #1

W Dead Space 2 gracz ponownie wciela się w Isaaca Clarke'a, który po raz kolejny musi stanąć do walki ze zmutowanymi stworami – nekromorfami. Rozgrywka jest bardziej dynamiczna niż w pierwszej części, a otaczający bohatera świat większy i bardziej rozbudowany. Nowością jest multiplayer, w którym można wcielić się nie tylko w człowieka, ale także w nekromorfa.

Warto zaznaczyć, że wersja na PS3 to Edycja Limitowana, zawierająca grę Dead Space Extraction znaną z konsoli Wii.

Jeśli lubicie walczyć o przetrwanie, to lepszej okazji na zakup takiej gry nie znajdziecie. Tylko dzisiaj obowiązuje tak atrakcyjna oferta. Już jutro kolejny tytuł w promocji.