Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 9 grudnia 2011, 12:59

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Tylko 79,90 zł za The Sims 3 w Sklepie GRY-OnLine!

Dzisiaj dla odmiany mamy coś wyłącznie dla pecetowców, ponieważ wczoraj ze świątecznej promocji mogli cieszyć się jedynie posiadacze konsol. Tylko do północy w Sklepie GRY-OnLine The Sims 3 za 79,90 zł!

W piątym dniu promocyjnego maratonu gier od Electronic Arts Sklep GRY-OnLine przygotował niezwykle atrakcyjną ofertę dla wszystkich fanów serii The Sims. Dzisiaj The Sims 3 w wersji na PC możecie kupić za jedyne 79,90 zł! Oszczędzicie 30 zł, pod warunkiem że zamówicie grę 9 grudnia.

Tylko 79,90 zł za The Sims 3 w Sklepie GRY-OnLine! - ilustracja #1

The Sims 3 to trzecia odsłona najpopularniejszego symulatora ludzkiego życia od narodzin do śmierci. Już samo stworzenie postaci może zająć sporo czasu. Wybieramy nie tylko wygląd Sima, ale nadajemy mu także cechy charakteru i osobowości. W trakcie gry możemy wpływać m.in. na poziom jego edukacji, przebieg kariery i kontakty z innymi Simami. Zabawa w życie, nad którym mamy pełną kontrolę, potrafi wciągnąć na wiele godzin.

Po północy cena promocyjna nie będzie już obowiązywać, więc jeśli zastanawiacie się nad kupnem The Sims 3, to nie ma co zwlekać. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

The Sims 3 [PC]79,90