Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 kwietnia 2012, 20:38

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (16-22 kwietnia 2012 )

W tym tygodniu na naszym serwisie poświęconym graniu na notebookach pojawiło się sporo nowych materiałów. Wśród nich znalazły się testy Tribes: Ascend oraz Legend of Grimrock. Pisaliśmy również m.in. o najciekawszych grach darmowych, oraz niezależnej japońskiej produkcji zatytułowanej Cherry Tree High Comedy Club.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (16-22 kwietnia 2012 ) - ilustracja #1

Jak co tydzień przygotowaliśmy dla Was zestawienie materiałów opublikowanych w dobiegającym już końca tygodniu na GRAMY NA WYNOS, czyli naszym serwisie poświęconym graniu na notebookach. W tym czasie przetestowaliśmy dwa tytuły. Pierwszym z nich było Legend of Grimrock. To staroszkolne cRPG to jeden z największych niezależnych przebojów tego roku. Dlatego z zadowoleniem odkryliśmy, że w tym przypadku atrakcyjna grafika wcale nie oznacza wysokich wymagań sprzętowych. Sprawdziliśmy też wydajność sieciowej strzelanki Tribes: Ascend. To jedna z najlepszych pozycji wśród produkcji darmowych opartych na mikropłatnościach i jednocześnie udany powrót kultowej marki. Również przy tej grze zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni jakością optymalizacji silnika.

Z racji zbliżającej się dużymi krokami premiery sporo miejsca poświęciliśmy niezależnej japońskiej produkcji zatytułowanej Cherry Tree High Comedy Club. Będzie to nietypowa przygodówka, w której zajmiemy się założeniem szkolnego klubu komediowego. Podstawowa mechanika zabawy opierać się ma na prowadzeniu dialogów, które zostaną potraktowane jak walka w grach RPG. Za kilka dni do sprzedaży trafi również pierwszy odcinek The Walking Dead, dlatego przyjrzeliśmy się wymaganiom sprzętowym tego projektu. Tradycyjnie przygotowaliśmy też zestawienie najciekawszych darmowych produkcji wypuszczonych w ostatnim czasie.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (16-22 kwietnia 2012 ) - ilustracja #2
Kveendolnitza autorstwa Jacka Szleszyńskiego to jedna z polecanych przez nas gier darmowych.

W sumie, w okresie od 16 do 22 kwietnia 2012 r. na GRAMY NA WYNOS pojawiły się m.in. następujące teksty:

Testy gier na notebookach

Wybór ciekawszych newsów: