Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 października 2011, 08:13

autor: DogGhost

Tydzień z grami firmy THQ na Steamie - Metro 2033 za dychę

Wczoraj rozpoczął się na Steamie tydzień promocji dotyczących produkcji z katalogu firmy THQ. W pierwszym dniu przygotowano specjalną ofertę obejmującą między innymi grę Metro 2033.

Wszyscy łowcy internetowych okazji powinni w tym tygodniu śledzić promocję na platformie dystrybucji elektronicznej Steam, która obejmuje produkty z katalogu firmy THQ. W pierwszym dniu wyprzedaży możecie nabyć w okazyjnej cenie między innymi grę Metro 2033. Przez cały tydzień będzie dostępny w sprzedaży także pakiet THQ Hit Collection obejmujący kilkanaście pozycji.

Tydzień z grami firmy THQ na Steamie - Metro 2033 za dychę - ilustracja #1

Pierwsza z 24-godzinnych promocji dotyczy rozgrywającej się w postapokaliptycznej Moskwie strzelanki Metro 2033. Jej cenę obniżono o 75% i obecnie wynosi 2,50 euro (ok. 11 złotych). Gra jest dostępna na Steamie również w polskiej wersji językowej.

Tydzień z grami firmy THQ na Steamie - Metro 2033 za dychę - ilustracja #2

Dla osób preferujących większe zakupy przygotowano specjalny zestaw gier o nazwie THQ Hit Collection. Zawiera on 15 produkcji. Wśród nich znajdują się tytuły reprezentujące takie serie jak Company of Heroes, Warhammer 40,000: Dawn of War czy Red Faction. Za całość musimy zapłacić 49,99 euro (ok. 215 złotych), co stanowi obniżkę o 50% w porównaniu ze standardowymi cenami. Do końca akcji, czyli 17 października, taniej o 33% nabędziemy prawie wszystkie pozycje z oferty THQ na Steamie. Promocją nie objęto najnowszych produkcji: Warhammer 40,000: Space Marine oraz Saints Row: The Third.

  1. THQ Hit Collection na Steamie

Wraz z rozpoczęciem wyprzedaży, firma Valve poinformowała również, że system „gry w chmurze” został dodany do najpopularniejszych tytułów tego wydawcy, dzięki czemu na zewnętrznych serwerach będą przechowywane między innymi zapisane postępy czy profile użytkowników.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Metro 2033

Metro 2033