Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 października 2011, 08:13

autor: DogGhost

Tydzień z grami firmy THQ na Steamie - Metro 2033 za dychę

Wczoraj rozpoczął się na Steamie tydzień promocji dotyczących produkcji z katalogu firmy THQ. W pierwszym dniu przygotowano specjalną ofertę obejmującą między innymi grę Metro 2033.

Wszyscy łowcy internetowych okazji powinni w tym tygodniu śledzić promocję na platformie dystrybucji elektronicznej Steam, która obejmuje produkty z katalogu firmy THQ. W pierwszym dniu wyprzedaży możecie nabyć w okazyjnej cenie między innymi grę Metro 2033. Przez cały tydzień będzie dostępny w sprzedaży także pakiet THQ Hit Collection obejmujący kilkanaście pozycji.

Tydzień z grami firmy THQ na Steamie - Metro 2033 za dychę - ilustracja #1

Pierwsza z 24-godzinnych promocji dotyczy rozgrywającej się w postapokaliptycznej Moskwie strzelanki Metro 2033. Jej cenę obniżono o 75% i obecnie wynosi 2,50 euro (ok. 11 złotych). Gra jest dostępna na Steamie również w polskiej wersji językowej.

Tydzień z grami firmy THQ na Steamie - Metro 2033 za dychę - ilustracja #2

Dla osób preferujących większe zakupy przygotowano specjalny zestaw gier o nazwie THQ Hit Collection. Zawiera on 15 produkcji. Wśród nich znajdują się tytuły reprezentujące takie serie jak Company of Heroes, Warhammer 40,000: Dawn of War czy Red Faction. Za całość musimy zapłacić 49,99 euro (ok. 215 złotych), co stanowi obniżkę o 50% w porównaniu ze standardowymi cenami. Do końca akcji, czyli 17 października, taniej o 33% nabędziemy prawie wszystkie pozycje z oferty THQ na Steamie. Promocją nie objęto najnowszych produkcji: Warhammer 40,000: Space Marine oraz Saints Row: The Third.

  1. THQ Hit Collection na Steamie

Wraz z rozpoczęciem wyprzedaży, firma Valve poinformowała również, że system „gry w chmurze” został dodany do najpopularniejszych tytułów tego wydawcy, dzięki czemu na zewnętrznych serwerach będą przechowywane między innymi zapisane postępy czy profile użytkowników.