Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 3 czerwca 2010, 13:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Tydzień kariery - przebierz się za lekarza i wygraj laptopa

Już jutro premiera drugiego dodatku do The Sims 3, zatytułowanego Kariera. Z tej okazji, wraz z polskim wydawcą gry, firmą Electronic Arts Polska, przygotowaliśmy dla Was konkurs.

Już jutro premiera drugiego dodatku do The Sims 3, zatytułowanego Kariera. Z tej okazji, wraz z polskim wydawcą gry, firmą Electronic Arts Polska, przygotowaliśmy dla Was konkurs. W skrócie: należy zrobić zdjęcie osoby w przebraniu reprezentującym jeden z zawodów dostępnych w grze The Sims 3: Kariera. W czwartym dniu, zadanie bardzo proste – musicie przebrać się za lekarza.

 • na zrobienie i umieszczenie zdjęcia macie 2 dni (czyli do godziny 13.00, 5 czerwca).
 • na zdjęciu musi być widoczna kartka lub tabliczka z waszą ksywką z GRY-OnLine.

Jeszcze przez 2 dni można wygrać dodatek Kariera lub grę The Sims 3 (do wyboru). Najlepsze zdjęcia zmierzą się w finale w bitwie o komputer przenośny Samsung NP-R580-JS02PL.

Przypominamy, że jeszcze do jutra, do godziny 13.00 możecie umieszczać zdjęcia stylisty.

Tydzień kariery - przebierz się za lekarza i wygraj laptopa - ilustracja #1

Co należy zrobić?

 • Wejść na stronę konkursu i zapoznać się z jego regulaminem.
 • Zrobić zdjęcie osoby w stroju lekarza i umieścić go w komentarzu pod tą wiadomością.
 • Na umieszczenie zdjęcia macie 48 godzin od publikacji tego newsa, liczy się data i godzina z naszego forum, czyli zdjęcie stylisty można umieszczać do soboty, 5 czerwca 2010 do godziny 13:00.
 • Dozwolona jest jedynie obróbka podstawowych parametrów zdjęcia (jasność, kontrast etc.) oraz stosowanie filtrów. Zabronione korzystanie z efektów specjalnych, podmiany tła, doklejania postaci.
 • W przypadku umieszczenia większej ilości zdjęć, pod uwagę będzie brana jedynie pierwsza fotografia umieszczona przez daną osobę. Edycja postów, w których zgłaszane są zdjęcia jest zabroniona.
 • Do soboty, 5 czerwca 2010, do godziny 15:00, redakcja wybierze do dziewięciu najlepszych jej zdaniem fotografii oraz umieści je w ankiecie dostępnej na głównej stronie Serwisu Informacyjnego.
 • W ankiecie można głosować do godziny 12:00 następnego dnia. Trzy fotografie, które zdobyły największą liczbę głosów, przechodzą do finału, w którym do wygrania będzie komputer przenośny Samsung.
 • Jeden z autorów zdjęcia, które znalazło się w ankiecie otrzyma do wyboru dodatek Kariera lub podstawowa edycję The Sims 3. Redakcja może, ale nie musi sugerować się wynikami ankiety przy wyborze nagrodzonego zdjęcia.
 • Po pięciu dniach konkursu, spośród 15 najlepszych zdjęć (po 3 z każdego dnia) wskazanych w głosowaniu Czytelników z poszczególnych dni, jury składające się z przedstawicieli redakcji serwisu GRY-OnLine oraz przedstawicieli Electronic Arts Polska, wyłoni głównego zwycięzcę który otrzyma laptopa Samsung NP-R580-JS02PL oraz gry The Sims 3 oraz The Sims 3: Kariera.
 • Ogłoszenie wyników nastąpi w czwartek 10 czerwca 2010 roku. Tyczy się to zarówno zwycięzców z poszczególnych dni, jak i zdobywcy głównej nagrody.
 • W wyborze dokonanym przez jury przede wszystkim będą brane pod uwagę: strój, pomysłowość sceny, a w ostatniej kolejności, techniczna jakość zdjęcia.

Zapraszamy do zabawy!