Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 stycznia 2012, 14:28

autor: Len

Twórcy Jagged Alliance Online rozdają klucze do zamkniętej bety

Beta-testy gry Jagged Alliance Online trwają już trzeci miesiąc, jednak do tej pory dostęp mieli nieliczni. Jeśli wcześniej nie załapaliście się do elitarnego grona, to teraz macie okazję sprawdzić, jak prezentuje się sieciowa kontynuacja kultowej serii turówek. Twórcy gry rozdają darmowe klucze.

Chcesz zagrać w Jagged Alliance Online przed premierą? Żaden problem - twórcy gry rozdają darmowe klucze do zamkniętej bety. Można je pobrać na jednej z 19 stron, których pełną listę znajdziecie na oficjalnym forum produkcji niemieckiego studia Gamigo.

Musicie się śpieszyć, bo liczba dostępnych kluczy jest ograniczona. Na niektórych z wymienionych witryn już się skończyły, jednak spora część posiada ich jeszcze ponad tysiąc, zatem powinno starczyć dla każdego chętnego. Zamknięte beta-testy Jagged Alliance Online trwają co prawda od listopada ubiegłego roku, jednak do tej pory dostęp mieli tylko nieliczni. Jest to więc dla większości graczy pierwsza okazja do przetestowania sieciowej kontynuacji kultowej serii turówek.

Twórcy Jagged Alliance Online rozdają klucze do zamkniętej bety - ilustracja #1

Nie wiadomo jak długo będą ważne klucze, ani kiedy zostanie udostępniona finalna wersja gry. Pewne jest tylko, że kiedy już to nastąpi, swoboda rozgrywki zostanie mocno ograniczona. Jagged Alliance Online ma być grą darmową, jednak twórcy chcą czerpać zyski z tzw. mikropłatności. W tym przypadku oznacza to konieczność przeznaczania prawdziwych pieniędzy na apteczki, paliwo (bez którego nie dotrzemy do celu misji), a nawet werbowanie najemników na okres dłuższy niż 3 dni.

Jagged Alliance Online to przeglądarkowa kontynuacja popularnej marki turowych gier strategicznych, w której gracz wciela się w dowódcę oddziału najemników i posyła ich do najbardziej zapalnych punktów na świecie. Gra powstaje w niemieckich studiach Cliffhanger Productions oraz Gamigo na zlecenie firmy bitComposer Games, która za 2 tygodnie wyda na świat Jagged Alliance: Back in Action - niedoszłego remake'a kultowej „dwójki” z 1999 roku.