Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 października 2017, 14:42

Tutaj Elexem mało kto się przejmuje. Top 10 UK (15 - 21 października)

Gran Turismo Sport - oto największy hit ubiegłego tygodnia na brytyjskim rynku sprzedaży detalicznej. Pudełkowy niemiecki desant na Albion w postaci Elexa wypadł raczej blado.

FIFA 18 musi ustąpić pod naporem koni mechanicznych wydobywających się spod maski Gran Turismo Sport. Gra, której przeznaczeniem są głównie zmagania sieciowe poradziła sobie lepiej w pierwszym tygodniu sprzedaży niż część pierwsza wydana w 1998 roku i część szósta, debiutująca w roku 2013. Pomimo tego faktu, GFK wyliczyło, że to i tak trzykrotnie słabszy wynik od sprzedaży Gran Turismo 5, kiedy to seria Polyphony Digital po raz pierwszy zawitała na PlayStation 3.

W pierwszej dziesiątce mamy jeszcze dwie nowości. Na pozycji trzeciej nowy role-playowy South Park, ładnie zatytułowany The Fractured But Whole, w którym serialowa dziatwa zostaje lokalnymi superbohaterami. Na miejscu czwartym debiutuje wrestling w postaci WWE 2K18. Poza pierwszą dziesiątką premierę zaliczyły: Fire Emblem Warriors na 3DS-a i Switcha (miejsce szesnaste) i Elex (dopiero na dwudziestym piątym) oraz Rogue Trooper Redux (pozycja numer trzydzieści siedem).

1.

Gran Turismo Sport

2.

FIFA 18

3.

South Park: The Fractured But Whole

4.

WWE 2K18

5.

Śródziemie: Cień Wojny

6.

The Evil Within 2

7.

Destiny 2

8.

Grand Theft Auto V

9.

Forza Motorsport 7

10.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy