Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 17 grudnia 2021, 11:21

Turniej w Age of Empires IV - zobacz, kto z GOL-a i TVGRY jest najlepszym strategiem!

Postanowiliśmy sprawdzić, kto z nas jest najlepszym strategiem! Zebraliśmy kilku redaktorów TVGRY i GOL-a, którzy zmierzyli się w grze Age of Empires IV.

Potrzebujecie dodatkowych atrakcji związanych z Age of Empires IV? Od premiery tego tytułu minęło już trochę czasu, a my nadal się w niego zagrywamy. Tym razem postanowiliśmy zebrać redakcyjną ekipę i sprawdzić, kto z nas okaże się najlepszym strategiem w AoE IV. W konfrontacji wzięli udział: Jordan Dębowski, Michał „Elessar” Mańka, Julia Sobieska oraz Honorata „LegPoks” Sziska, a całość poprowadził i skomentował Mateusz „Arasz” Araszkiewicz. Rezultat zmagań możecie obejrzeć na poniższym wideo.

Pamiętajcie, że wciąż możecie wziąć udział w quizie, dzięki któremu dowiecie się, jaka frakcja z Age of Empires IV pasuje do Was najbardziej. Odpowiadając na osiem przygotowanych pytań, dowiecie się, jakim jesteście dowódcą oraz którą cywilizacją z Age of Empires 4 musicie zagrać. Na co czekacie? Przekonajcie się, która frakcja jest Wam pisana!

Sprawdźcie najnowszą część Age of Empires w ramach usługi Xbox Game Pass. Dodatkowo w ostatnim czasie twórcy zapowiedzieli plany rozwoju swojej produkcji, w ramach których w grze pojawi się m.in. pierwszy sezon rozgrywek rankingowych. Jeśli jesteście ciekawi, co o Age of Empires 4 sądzi jeden z naszych autorów, to koniecznie przeczytajcie opublikowaną przez nas recenzję!

ZASTRZEŻENIE

Wiadomość powstała we współpracy we współpracy z markami HP, Intel oraz Microsoft.