Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 7 grudnia 2021, 14:00

autor: Paweł "Froozyy" Woźniak

Sprawdź, która frakcja z Age of Empires 4 pasuje do Ciebie najbardziej

Rozwiążcie quiz, aby dowiedzieć się, jakim jesteście dowódcą oraz którą cywilizacją z Age of Empires 4 musicie zagrać!

Minęło trochę czasu od premiery najnowszej odsłony uznanego cyklu gier strategicznych Age of Empires, ale nie oznacza to, że odpowiedzialny za wydanie produkcji Microsoft nie ma dla Was kolejnych atrakcji związanych z tym tytułem! Od dzisiaj macie możliwość wziąć udział w quizie, dzięki któremu dowiecie się, która frakcja z Age of Empires IV pasuje do Was najbardziej. Akcja skierowana jest zarówno do graczy zaznajomionych z produkcją, którzy chcą sprawdzić, czy ich wybór w grze pokrywa się z tym, co podpowiada quiz, jak i do nowych użytkowników, którzy dopiero zastanawiają się, którą frakcją zagrać w pierwszej kolejności!

Wspomniany quiz znajdziecie pod poniższym adresem:

Odpowiadając na osiem przygotowanych pytań, dowiecie się, jakim jesteście dowódcą oraz którą cywilizacją z Age of Empires 4 musicie zagrać. Na co czekacie? Przekonajcie się, która frakcja jest Wam pisana!

Jeśli do tej pory nie mieliście okazji sprawdzić się w nowej części Age of Empires, to nie zapomnijcie, że produkcja dostępna jest w usłudze Xbox Game Pass. Dodatkowo w ostatnim czasie twórcy zapowiedzieli plany rozwoju swojej produkcji, w ramach których w grze pojawi się m.in. pierwszy sezon rozgrywek rankingowych. Jeśli jesteście ciekawi, co o Age of Empires 4 sądzi jeden z naszych autorów, to sprawdźcie koniecznie opublikowaną przez nas recenzję!

ZASTRZEŻENIE

Wiadomość powstała we współpracy z firmą Microsoft.