Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 listopada 2006, 12:26

autor: Metatron

Turniej EVE Online będzie transmitowany na żywo przez EVE TV

W dniach 1-3 oraz 8-10 grudnia odbędzie się turniej EVE Online Alliance Tournament. O mistrzostwo w grze EVE Online walczyć będzie czterdzieści drużyn, a całość transmitowana będzie za pośrednictwem internetowej telewizji EVE TV, która powstała specjalnie po to, by przekazywać informacje związane z grą.

W dniach 1-3 oraz 8-10 grudnia odbędzie się turniej EVE Online Alliance Tournament. O mistrzostwo w grze EVE Online walczyć będzie czterdzieści drużyn, a całość transmitowana będzie za pośrednictwem internetowej telewizji EVE TV.

 

Turniej EVE Online będzie transmitowany na żywo przez EVE TV - ilustracja #1

 

Eve TV zajmuje się informowaniem graczy o wszystkich wydarzeniach dotyczących uniwersum EVE Online. Prezentuje najświeższe wiadomości ze świata gry, przedstawia ogłoszenia oraz przeprowadza wywiady z graczami i twórcami.

Nie będzie to pierwsze wydarzenie tego typu. Latem bieżącego roku wspomniana telewizja relacjonowała na żywo przebieg turnieju Second Alliance Tournament, który odbywał się w Islandii. Transmisje, które obejrzało ponad dziesięć tysięcy osób, opatrzone były profesjonalnym komentarzem. Po każdej rozgrywce w studio wypowiadali się eksperci i zaproszeni goście – podobnie, jak ma to miejsce w przypadku „normalnych” meczów sportowych. Tak samo ma być i tym razem. Nie wiadomo jeszcze, w jaki sposób wyglądać będzie podłączenie do EVE TV. Póki co ze strony oficjalnej gry pobrać można filmiki z poprzedniej edycji turnieju.