Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 13 września 2019, 10:40

Trzeci sezon Watahy z dokładną datą premiery i nowym zwiastunem

Stacja HBO ogłosiła, że trzeci sezon przebojowego polskiego serialu Wataha będzie miał swoją premierę 30 października bieżącego roku. Przy okazji pojawił się nowy zwiastun nadchodzących odcinków.

Choć o fakcie, że polski serial Wataha otrzyma trzeci sezon, wiemy już od grudnia ubiegłego roku, polski oddział HBO długo nie podawał dokładnej daty jego debiutu. W czerwcu otrzymaliśmy jedynie teaser mówiący, że premiera odbędzie się jesienią. Ta już za pasem, zatem przyszedł czas na konkrety. W sieci pojawiło się oficjalne ogłoszenie, że pierwszy odcinek kontynuacji popularnego tytułu ukaże się na antenie HBO oraz platformie HBO Go 30 października bieżącego roku, czyli niemal równo dwa lata po wejściu na ekrany drugiego sezonu. Informacja ta została okraszona nowym zwiastunem, który możecie obejrzeć poniżej.

Trzeci sezon Watahy ponownie skupi się na Wiktorze Rebrowie, kapitanie polskiej Straży Granicznej urzędującym w Bieszczadach. Znów wpadnie on w wir niebezpiecznych wydarzeń w momencie, gdy zatrzyma dwóch migrantów próbujących uciec na Ukrainę. Badając ich sprawę, bohater trafi na miejsce brutalnej zbrodni. Podejrzewając, że ma ona jakieś drugie dno, mężczyzna zgłosi się do prokurator Igi Dobosz, która niechętnie wraca w południowo-wschodnie rejony Polski.

Tajemnicze zabójstwo nie będzie jedynym zmartwieniem Rebrowa. Po wydarzeniach z poprzednich dwóch sezonów nie wszyscy jego towarzysze darzą go zaufaniem. Na domiar złego na horyzoncie pojawia się nowy przeciwnik – niejaka Tatiana Barkova, szefowa ukraińskich przemytników (via Filmweb).

Rebrow znów znajdzie się w centrum niebezpiecznych wydarzeń. - Trzeci sezon Watahy z dokładną datą premiery i nowym zwiastunem - wiadomość - 2019-09-13
Rebrow znów znajdzie się w centrum niebezpiecznych wydarzeń.

W trzecim sezonie Watahy ujrzymy znajome twarze, z Leszkiem Lichotą, Aleksandrą Popławską, Andrzejem Zielińskim, Jackiem Lenartowiczem i Jarosławem Boberkiem na czele. Dołączyli do nich między innymi Borys Szyc, Olga Bołądź, Agnieszka Suchora, Michał Kaleta oraz Evgeniya Akhremenko. Scenariusz do nowych odcinków napisali Piotr Szymanek, Katarzyna Tybinka oraz Marta Szymanek. Reżyserią zajęły się Olga Chajdas i Kasia Adamik.

  1. Oficjalna strona HBO Polska