Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lipca 2014, 10:00

autor: Renox

Trials Fusion – sprzedano ponad milion kopii gry

Studio Ubisoft ogłosiło, że od dnia premiery przypadającego na 16 kwietnia tego roku udało się sprzedać ponad milion egzemplarzy gry Trials Fusion. Wydawca opublikował tę informację wraz z pojawieniem się wiadomości na temat najnowszej aktualizacji, która przyniesie ze sobą sporo interesujących poprawek.

Ponad milion sprzedanych egzemplarzy Trials Fusion. - Trials Fusion – sprzedano ponad milion kopii gry - wiadomość - 2014-07-25
Ponad milion sprzedanych egzemplarzy Trials Fusion.

Trials Fusion to czwarta pełnoprawna odsłona cyklu popularnej serii motocyklowych zręcznościówek od studia RedLynx. Gra zadebiutowała na światowym rynku w kwietniu tego roku w wersjach na PC i konsole Xbox 360, Xbox One oraz PlayStation 4. Ubisoft, wydawca, ogłosił, że od momentu debiutu udało się sprzedać ponad milion egzemplarzy Trials Fusion.

Powyższa wiadomość pojawiła się w związku z informacją o wypuszczeniu nowej aktualizacji do gry, która przyniesie ze sobą spore ulepszenia dla trybów „Tournaments”, „Track Central” oraz udostępnionego graczom edytora torów. Co ciekawe, nowa łatka umożliwi również twórcom supercrossowych tras publikację swoich dzieł w lokalnym trybie multiplayer. Grający w Trials Fusion, niezależnie od platformy, ujrzą dzisiaj również w związku z powyższą aktualizacją szeroki wybór 15 najlepiej prezentujących się autorskich tras dostępnych z poziomu Uplay Recommended.

Warto przypomnieć również, że już 29 lipca deweloperzy szykują dla fanów gry pierwszy z planowanych sześciu dodatków DLC. Rozszerzenie o nazwie Riders of the Rustlands kosztować ma 3,99 funtów, czyli około 20zł, i wprowadzi osiemnaście wyzwań, dziesięć nowych tras, pięć Trofeów oraz nowe obiekty do edytora tras. Ciekawą alternatywą jest wykupienie przepustki sezonowej dostępnej za 15,99 funtów (ok. 83 zł), uprawniającej do pobrania w przyszłości wszystkich kolejnych dodatków.

Mechanizm rozgrywki w Trials Fusion polega na sprowadzonej w przypadku poprzednich cześci serii formule. Naszym zadaniem jest takie operowanie motocyklistą, aby dotarł on do mety, wykonawszy po drodze wiele efektownych i niebezpiecznych ewolucji. Fińscy deweloperzy ze studia RedLynx sięgnęli co prawda po sprawdzone wcześniej rozwiązania, jednak w przypadku nowej odsłony cyklu nie zabrakło też poprawionej oprawy audiowizualnej i jeszcze bardziej urozmaiconych tras.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach